Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Парламентські слухання >  У Верховній Раді України відбулося обговорення змін до Конституції України

Прес-центр

Новини

30.04.2014 10:38

У Верховній Раді України відбулося обговорення змін до Конституції України |  Парламентські слухання

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у відкритому засіданні Верховної Ради у формі громадських слухань з питань внесення змін до Конституції України.  

На засіданні йшлось про розширення прав місцевого самоврядування, встановлення балансу між усіма гілками влади, необхідність становлення незалежної судової влади, забезпечення контролю суспільства за роботою органів влади. Ці засади повинні стати основою реалізації конституційної реформи.

Перед учасниками засідання виступив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Він зазначив, що за новою Конституцією України мають бути ліквідовані обласні та районні державні адміністрації. Місцеві територіальні громади повинні обирати керівників областей та районів. Також в процесі реформування державної влади мають бути створені виконавчі комітети, сформовані місцевою громадою. Цим структурам слід передати державні владні повноваження, а також функції щодо формування місцевого бюджету. На рівні територій повинні бути засновані державні представництва, на які буде покладено контроль за дотриманням законодавства на певній території, але вони не матимуть фінансового чи економічного впливу в регіоні.

Йшлось про необхідність розробки та погодження (зокрема, з Венеціанською комісією) проекту нової Конституції до президентських виборів 25 травня.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua