Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Служба зайнятості інформує >  В області триває Марафон актуальних робітничих професій

Прес-центр

Новини

23.04.2014 12:31

В області триває Марафон актуальних робітничих професій |  Служба зайнятості інформує

Тема новини: Назва теми

З 7 по 25 квітня Чернівецька обласна служба зайнятості проводить традиційний весняний Марафон актуальних робітничих професій. Його мета – формування позитивного ставлення безробітної та учнівської молоді до здобуття робітничих професій, актуальних на регіональному ринку праці, відновлення та підвищення престижу цих професій, подальшого навчання та працевлаштування молодих людей за професійними інтересами та індивідуальними психологічними рисами, забезпечення легальної зайнятості в Україні.

Як повідомляє Чернівецький регіональний центр зайнятості, у програмі Марафону – проведення «круглих» столів, зустрічей із залученням соціальних партнерів («Молодіжне безробіття та шляхи його подолання: регіональний вимір», «Значення соціального партнерства на сучасному молодіжному ринку праці», «Робітничі професії – гарантоване працевлаштування», «Нові ініціативи заради майбутнього», «Професійна освіта – твоє майбутнє» тощо), презентації роботодавців, професій та курсів навчання, навчальних закладів, в т.ч. центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України, інформаційно-роз’яснювальні заходи для батьків школярів та методичні – для педагогічних працівників. У віддалених населених пунктах, в першу чергу в сільській місцевості, здійснюється виїзне обслуговування безпосередньо у місцях навчання та проживання.

Широкий спектр адресних послуг фахівці служби зайнятості надають неповнолітнім та дітям-сиротам, непрацевлаштованим випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які не продовжили навчання, учням шкіл-інтернатів. Масові заходи із залученням соціальних партнерів відбуваються для випускників професійно-технічних навчальних закладів з метою ознайомлення їх з послугами служби зайнятості, формування конструктивної стратегії поведінки на ринку праці, мотивації до легальної зайнятості в Україні.

  • Джерело: Чернівецький регіональний центр зайнятості

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua