Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  У Сокирянському районі відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Прес-центр

Новини

17.04.2014 10:59

У Сокирянському районі відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні  |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

Заступник голови районної ради Сергій Горн та заступник голови районної державної адміністрації Богдан Банчук провели засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. У засіданні також взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Петро Бескупський, голова районної ради ветеранів Ніна Бурдинюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інших відповідальних служб району.

Як повідомила прес-служба Сокирянської районної ради, учасники зустрічі детально обговорили організаційні моменти урочистих заходів. Зокрема, йшлося про приведення в належний стан пам’ятників, меморіальних комплексів, обелісків, пам’ятних знаків, місць поховань воїнів, загиблих під час Великої Вітчизняної війни. Щодо самого безпосереднього святкування Дня Перемоги, то учасники оргкомітету вирішили дотримуватися традиційного сценарію. Як і у минулі роки відбудуться святкова хода, покладання квітів до пам’ятника воїнам-односельчанам, Братської могили та могили розстріляних в роки окупації мирних жителів району на єврейському кладовищі, урочистий мітинг та святковий концерт. Також 9 травня відбудеться автопробіг, присвячений Дню Перемоги.

Урочисті збори, мітинги, святкові концерти, покладання квітів до пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків і місць поховання полеглих в роки війни відбудуться в усіх населених пунктах району.

Не залишились поза увагою і питання соціального захисту ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, їх відвідування представниками влади напередодні Дня Перемоги. 

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua