Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  У Новоселицькій районній раді працюють над створенням Громадської ради

Прес-центр

Новини

03.04.2014 14:19

У Новоселицькій районній раді працюють над створенням Громадської ради |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

В Новоселицькій районній раді відбулося перше засідання ініціативної групи з метою створення Громадської ради при райраді. До її складу ввійшли представники місцевих інститутів громадянського суспільства.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, обговорювалось питання щодо проведення установчих зборів, розробки Регламенту та проекту Положення «Про Громадську раду».

Основна увага приділена Положенню в частині прав, повноважень Громадської ради, її основних завдань, формування персонального складу, порядку набуття та припинення членства, керівних та робочих органів, організації роботи.

Вирішено внести проект Положення на громадське обговорення шляхом його опублікування в районній газеті «Слово правди» та розміщення на офіційному сайті районної ради gromady.cv.ua у розділі «Публічна інформація».

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua