Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  У Новоселицькій районній раді працюють над створенням Громадської ради

Прес-центр

Новини

03.04.2014 14:19

У Новоселицькій районній раді працюють над створенням Громадської ради |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

В Новоселицькій районній раді відбулося перше засідання ініціативної групи з метою створення Громадської ради при райраді. До її складу ввійшли представники місцевих інститутів громадянського суспільства.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, обговорювалось питання щодо проведення установчих зборів, розробки Регламенту та проекту Положення «Про Громадську раду».

Основна увага приділена Положенню в частині прав, повноважень Громадської ради, її основних завдань, формування персонального складу, порядку набуття та припинення членства, керівних та робочих органів, організації роботи.

Вирішено внести проект Положення на громадське обговорення шляхом його опублікування в районній газеті «Слово правди» та розміщення на офіційному сайті районної ради gromady.cv.ua у розділі «Публічна інформація».

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua