Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інтерв'ю >  Михайло Гайничеру поспілкувався з румунськими журналістами

Прес-центр

Новини

18.03.2014 11:50

Михайло Гайничеру поспілкувався з румунськими журналістами |  Інтерв'ю

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру поспілкувався з кореспондентами румунського журналу «Сінтеза». Журналістів з Румунії цікавила суспільно-політична ситуація в Чернівецькій області та рівень забезпечення прав та потреб румуномовного населення.

Михайло Гайничеру наголосив, що в Чернівецькій області немає конфліктів на міжнаціональному ґрунті. Він зауважив, що більше п’ятнадцяти відсотків депутатського корпусу обласної ради – це представники румунської громади, в області є школи з румунською мовою навчання, громада має власні періодичні видання, створені належні умови для забезпечення культурних потреб румун, як, власне, представників інших національних меншин, які проживають на території Чернівецької області.  

Журналісти цікавились ставленням до перспектив підписання Україною угоди про Асоціацію з ЄС, а також очікуваннями від змін, які відбудуться після президентських виборів 25 травня. Голова обласної ради зазначив, що підписання угоди про Асоціацію за нинішніх умов сприятиме виходу України з кризи, а зміни в країні вже почались, і хто б не став наступним Президентом, він буде зважати на події останніх трьох місяців та зміни, які відбулись у суспільстві та свідомості людей.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua