Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Новини Асоціацій >  У Мінрегіонбуді обговорювались актуальні питання місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

17.03.2014 16:51

У Мінрегіонбуді обговорювались актуальні питання місцевого самоврядування  |  Новини Асоціацій

Тема новини: Назва теми

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулась зустріч Міністра Мінрегіонбуду Володимира Гройсмана з керівниками обласних рад щодо актуальних питань місцевого самоврядування та шляхів їх розв’язання. Чернівецьку обласну раду на зустрічі представляв керуючий справами Микола Борець. Учасники зустрічі ознайомились з проектами Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади і Законів України «Про право територіальних громад на об’єднання» та «Про співробітництво територіальних громад». Йшлось також про участь Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» у реформуванні місцевого самоврядування.

Після завершення робочої зустрічі президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів нараду з керівниками обласних рад щодо організаційних питань діяльності Асоціації. За її результатами Секретаріату Асоціації доручено провести з членами Асоціації обговорення проекту Плану роботи Асоціації на 2014 рік, пропозицій до персонального складу постійних Комісій Асоціації та інших питань.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua