Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Звернення депутатів Чернівецької обласної ради VI скликання до центральних органів влади в Україні

Прес-центр

Новини

04.03.2014 15:37

Звернення депутатів Чернівецької обласної ради VI скликання до центральних органів влади в Україні |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

Шановні співвітчизники, високопосадовці!

Звертаємось до Вас від імені 900-тисячної громади Буковинського краю. Наша земля, як і вся багатостраждальна Україна, бачила ріки крові. Наші предки пережили роки іноземного гніту і національного приниження, наслідки світових війн і тоталітарного режиму. В останні десятиліття ми будуємо нашу державу не завжди вміло  та успішно, але вкладаємо свою силу, знання, засоби та час з єдиним бажанням, щоб Україна стала дійсно незалежною, економічно успішною і духовно зрілою державою.

Сьогодні в українського народу всіх віросповідань і національностей, цю можливість відбирають. Введення російських військ на територію України ми  розглядаємо тільки як окупацію - військову окупацію території миролюбивої держави.

Народи України та Росії штучно підштовхують до братовбивчої війни. Росія, використовуючи внутрішньополітичні труднощі в Україні в своїх інтересах, вирішила розіграти так звану кримську карту, зневажаючи своїми зобов’язаннями перед Україною. Спекуляції на тему посягання на українську територію недопустимі. Ми повинні відстояти нашу Україну.

З метою об’єднання всіх сил та засобів ми звертаємось до:

1.           Верховної Ради України та Уряду України забезпечити територіальну цілісність і захист української держави, об’єднати під нашим синьо-жовтим знаменом всіх громадян України. Ми всі - єдина сім’я  і зобов’язані сьогодні всіма силами захищати свою власну державу – Україну; використати всі наявні мирні можливості дипломатичного врегулювання розв’язаної проти України агресії шляхом переговорів з представниками Російської Федерації. З метою захисту території України привести Збройні Сили України в повну бойову готовність та розпочати мобілізацію військовозобов’язаних. 

2.           Української влади, що повинна добиватись рішення про негайне підписання угоди  про асоціацію з Євросоюзом. Центральним органам влади звернутись до Євросоюзу, США та міжнародних організацій, які в свій час надали Україні підтримку і реальну допомогу у мирному врегулюванні ситуації щодо України.

3.           Верховної Ради України, Міністерства закордонних справ України докладати всіх зусиль щодо забезпечення гарантій Будапештського меморандуму про незалежність України, недопущення небезпечного розвитку ситуації в Криму і південно-східних областях України та кровопролиття на ґрунті національної та релігійної нетерпимості.

4.           Керівництва національних теле- та радіокомпаній України, засобів масової інформації, журналістів організувати цілодобові теле- та радіоефіри, забезпечити передачу інформації, постійні звернення українців до світового співтовариства з вимогою зупинити заплановану Кремлем агресію.

5.           До компетентних органів влади з метою звернення до української громади в Росії щодо впливу на Президента Російської Федерації В. Путіна припинити агресію суверенної української держави.

 

Прийняття цього звернення є виявом волі та єдності депутатів Чернівецької обласної ради VI скликання та громади Чернівецької області. 

 

 

Прийнято на пленарному засіданні                           

24-ї  позачергової сесії

 Чернівецької обласної ради VI скликання

2 березня 2014 року

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua