Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Звернення депутатів Чернівецької обласної ради VІ скликання до жителів Чернівецької області

Прес-центр

Новини

04.03.2014 12:45

Звернення депутатів Чернівецької обласної ради VІ скликання до жителів Чернівецької області |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна рада, як найвищий представницький орган нашого краю, заявляє рішучий осуд заяв та дій державних органів російської Федерації щодо України.

Українська держава, народ України переживають складний період оновлення усіх сфер життєдіяльності держави та суспільства. Намагання мільйонів людей змінити життя  на краще викликають запеклий спротив з боку певних деструктивних кіл як всередині країни, так і поза її межами. Низка вітчизняних та іноземних ЗМІ, окремі українські та зарубіжні політики, державні діячі  Російської Федерації навмисно, послідовно та цілеспрямовано поширюють завідомо неправдиву інформацію про події в Україні з метою дестабілізувати внутрішньополітичну ситуацію, поширити в нашому суспільстві згубні настрої зневіри, панічного страху та розпачу. Метою цих злочинних намагань є підступні спроби штучно створити передумови для розбрату та ворожнечі на українських теренах, що дає можливість реалізувати плани силового втручання у внутрішні справи нашої незалежної Вітчизни.    

Вперше в новітній історії України ми зіштовхнулися з проблемою, яка реально загрожує єдності, суверенітету, територіальній цілісності і державності нашої країни. Закликаємо жителів Чернівецької області зберігати спокій і суворо дотримуватися чинного законодавства України, указів в.о. Президента України, рішень Ради національної безпеки та оборони, законів й постанов Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, особливо у частині питань виконання військового обов’язку, національної безпеки та оборони у цілому.

Віримо, що у цей непростий час буковинці залишатимуться вірними традиціям та звичаям нашого багатомовного краю, завдяки яким упродовж століть на теренах Буковини панує громадянський мир, злагода і спокій.

Переконані: будь-які спроби силового втручання у внутрішні справи України отримають відповідну оцінку та належну відсіч з боку європейської та міжнародної спільноти, зокрема, впливових політико-безпекових організацій.

 

 

 

Прийнято на пленарному

засіданні 24-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради VІ скликання 2 березня 2014р.

 

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua