Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Повідомлення Пенсійного фонду >  Фінансування виплати пенсій іде за графіком

Прес-центр

Новини

04.03.2014 12:08

Фінансування виплати пенсій іде за графіком |  Повідомлення Пенсійного фонду

Тема новини: Назва теми

3 березня органи Пенсійного фонду України в Чернівецькій області розпочали планове фінансування пенсій березня 2014 року.

Як повідомила прес-служба головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, фінансування виплати пенсій березня триватиме до 25 числа відповідно до затвердженого графіка.

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua