Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Громадські організації краю вважають Чернівецьку обласну раду єдиним легітимним органом та чекають від неї зважених і конструктивних рішень

Прес-центр

Новини

28.02.2014 16:57

Громадські організації краю вважають Чернівецьку обласну раду єдиним легітимним органом та чекають від неї зважених і конструктивних рішень  |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

«У Чернівецькій області після того, як перші особи виконавчої влади написалии заяви про відставку, фактично єдиним легітимним органом влади залишилася Чернівецька обласна рада. – йдеться у заяві громадських організацій Чернівецької області. – В рамках обласної ради було створено Народну раду міжфракційну депутатську групу, діяльність якої покликана стати основою для якісних змін в нашому краї. Сьогодні мешканці Чернівецької області, як ніколи раніше, потребують і від Народної ради, і від обласної ради прийняття зважених, конструктивних рішень. Люди серед іншого очікують нової якості політики в органах місцевого самоврядування, які мають створити дієві механізми залучення небайдужих громадян до розгляду, обговорення та прийняття політичних рішень.»

Громадські організації краю наголошують, що новій владі, новому уряду конче необхідна суспільна підтримка і тому надзвичайно прикро, що дії окремої особи можуть їй загрожувати. Йдеться про голову обласної організації ВО «Батьківщина» Івана Мунтяна, який своєю діяльністю впродовж останнього тижня суттєво дискредитує та підриває авторитет Народної ради, членом президії якої він є.

Представники громадських організацій заявили, що «Мунтян Іван Миколайович певне не зрозумів цілей Євромайдану та того, яких змін насправді вимагає українське суспільство та буковинська громада. Натомість він готовий, спекулюючи народною підтримкою, вчиняти дії, які не мають нічого спільного із правовим полем, в якому діє Народна рада та обласна рада. Складається враження, що цінності Євромайдану мають значення для пана Мунтяна рівно настільки, наскільки дозволяють йому зреалізувати свої владні амбіції.»

У заяві йдеться, що будь-які особи, які ставлять політичні амбіції вище суспільних інтересів, понад правові норми та понад норми порядності, шкодять не тільки репутації нової влади, але й принципам Євромайдану. Тому громадські організації Чернівецької області звернулись до загальнонаціонального керівництва ВО «Батьківщина» з вимогою вивчити та дати публічну оцінку діям Івана Мунтяна; закликали Народну раду та депутатів обласної ради взяти на себе відповідальність, дати публічну оцінку діям Івана Мунтяна, ініціювати його виведення зі складу президії Народної ради та заборонити йому говорити від її імені, а також висловили переконання, що Народна рада і обласна рада повинні діяти в інтересах територіальної громади, і не мають права ставати заручниками правового невігластва, інтриганства та підступів.

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua