Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Заява прес-служби обласної ради

Прес-центр

Новини

28.02.2014 16:14

Заява прес-служби обласної ради |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

Депутати обласної ради від різних політичних сил висловлюють стурбованість ситуацією в області. Викликає занепокоєння стан справ в районах області та районних радах, де під тиском, в атмосфері залякування відбувається усунення з посад керівників різних рівнів, проводяться сесії районних рад, на яких депутатів змушують приймати рішення всупереч їх волі. Аналогічна ситуація склалась вчора в Чернівецькій обласній раді, коли група людей увійшла в кабінет голови обласної ради та примусила його написати заяву про складання повноважень. Такі силові дії суперечать основним засадам Конституції України, ставлять під загрозу існування правової системи та демократії в державі, за утвердження якої виступали активісти на Майдані.

Депутати обласної ради вважають неприпустимими методи силового впливу на керівників та депутатів органів місцевого самоврядування різних рівнів. Вони висловили переконання, що всі питання, які належать до компетенції обласної ради, а також рад всіх рівнів, повинні вирішуватись у правовому полі в сесійній залі шляхом голосування і прийняття виважених та відповідальних рішень.

Нині депутати Чернівецької обласної ради здійснюють свої повноваження відповідно до чинного законодавства та волі виборців. Їхнє основне завдання – забезпечення життєдіяльності територіальних громад, недопущення хаосу та дестабілізації ситуації в області.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua