Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, КОМУНАЛЬНИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ФОРМ ВЛАСНОСТІ!

Прес-центр

Новини

26.02.2014 15:45

ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, КОМУНАЛЬНИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ФОРМ ВЛАСНОСТІ!  |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

06 лютого 2014 р. відбулася 22 позачергова сесія Чернівецької обласної ради VI скликання, де було ухвалено рішення «Про обласний бюджет на 2014 рік». Пункт 35 даного рішення Чернівецької обласної ради зобов’язує  головних розпорядників коштів – департаменти та управління Чернівецької обласної державної адміністрації оприлюднити через засоби масової інформації та безпосередньо у приміщеннях підвідомчих установ загальний кошторис щодо видатків на поточний рік для даної галузі у цілому та підвідомчої установи зокрема. 

Дана пропозиція була запропонована депутатами обласної ради після консультацій з громадськими організаціями, провідними економістами та науковцями ЧНУ у суворій відповідності до Бюджетного кодексу України. Основна мета – зробити процес контролю за бюджетними коштами більш прозорим, ефективним та в інтересах територіальної громади.

Таким чином, звертаюся  до керівників структурних підрозділів органів виконавчої влади, підвідомчих їм підприємств, установ та організацій з пропозицією виконати даний пункт у повному обсязі. Буковинці – відвідувачі лікарень, соціальних та комунальних установ мають право володіти інформацією щодо коштів, які заплановані з обласного бюджету та на які першочергові потреби будуть витрачені впродовж бюджетного періоду. Переконаний, у кінці року, ми, депутати обласної ради спільно з громадою Буковини та відповідними установами проаналізуємо виконання бюджету та, за необхідності, розглянемо причини недофінансування даної галузі та підвідомчої установи зокрема. Пропоную також подібну практику щодо контролю за відповідними місцевими бюджетами запровадити у районах Чернівецької області, м. Чернівці та Новодністровськ.

Вірю, спільними зусиллями ми повертаємо питання контролю за бюджетом нашій територіальній громаді.   

 

З надією на розуміння

депутат Чернівецької обласної ради                                                   М. Павлюк

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua