Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Новини Асоціацій >  На засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району

Прес-центр

Новини

12.02.2014 12:52

На засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району  |  Новини Асоціацій

Тема новини: Назва теми

Відбулося засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району. Як повідомили у Глибоцькій районній раді, учасники засідання обговорили зміни в законодавстві щодо земельних питань державної та комунальної власності, розпорядників земель, які знаходяться за межами населених пунктів, міжпайових смуг, водойм та повноважень місцевих рад району щодо їх використання. Також зупинилися на питаннях про невитребувані і нерозподілені паї та про контроль за сплатою податків по використанню земель.

У роботі засідання Асоціації взяли участь голова районної ради Валерій Ротар, представники окремих державних організацій району, голови селищної та сільських рад, землевпорядники.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua