Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  У Новоселиці за «круглим столом» обговорили проблеми афганців

Прес-центр

Новини

06.02.2014 11:47

У Новоселиці за «круглим столом» обговорили проблеми афганців |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

«Круглий стіл» з ветеранами війни в Афганістані відбувся в Новоселицькому районі за участю голови районної ради Деомида Шови, голови районної державної адміністрації Георгія Нікітовича та міського голови Марії Нікорич.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, особлива увага була приділена вирішенню соціально-побутових питань учасників бойових дій та їхніх родин, зокрема, пенсійного забезпечення, отримання субсидій, забезпечення медичного обслуговування, сприяння санаторно-курортному лікуванню, організації пільгових пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування та інші. Йшлось також про встановлення пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у м. Новоселиця, обговорювався план заходів з відзначення 25-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та на поточний рік загалом.

Деомид Шова зазначив, що з боку керівництва районної ради та депутатського корпусу завжди було і є порозуміння з представниками організації ветеранів Афганістану. Про це свідчить прийняте сесією райради рішення про встановлення щомісячної грошової допомоги в сумі 500 грн. вдовам загиблих воїнів, передбачення в районному бюджеті коштів на статутну діяльність організації, вирішення інших актуальних проблем.

Учасники «круглого столу» досягли домовленостей щодо участі «афганців» у військово-спортивних та культурно-мистецьких акціях району та активізації подальшої роботи з учнівською молоддю, яка сприятимете патріотичному вихованню на героїчних прикладах старшого покоління.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua