Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  У Новоселиці за «круглим столом» обговорили проблеми афганців

Прес-центр

Новини

06.02.2014 11:47

У Новоселиці за «круглим столом» обговорили проблеми афганців |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

«Круглий стіл» з ветеранами війни в Афганістані відбувся в Новоселицькому районі за участю голови районної ради Деомида Шови, голови районної державної адміністрації Георгія Нікітовича та міського голови Марії Нікорич.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, особлива увага була приділена вирішенню соціально-побутових питань учасників бойових дій та їхніх родин, зокрема, пенсійного забезпечення, отримання субсидій, забезпечення медичного обслуговування, сприяння санаторно-курортному лікуванню, організації пільгових пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування та інші. Йшлось також про встановлення пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у м. Новоселиця, обговорювався план заходів з відзначення 25-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та на поточний рік загалом.

Деомид Шова зазначив, що з боку керівництва районної ради та депутатського корпусу завжди було і є порозуміння з представниками організації ветеранів Афганістану. Про це свідчить прийняте сесією райради рішення про встановлення щомісячної грошової допомоги в сумі 500 грн. вдовам загиблих воїнів, передбачення в районному бюджеті коштів на статутну діяльність організації, вирішення інших актуальних проблем.

Учасники «круглого столу» досягли домовленостей щодо участі «афганців» у військово-спортивних та культурно-мистецьких акціях району та активізації подальшої роботи з учнівською молоддю, яка сприятимете патріотичному вихованню на героїчних прикладах старшого покоління.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua