Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  У Новоселиці за «круглим столом» обговорили проблеми афганців

Прес-центр

Новини

06.02.2014 11:47

У Новоселиці за «круглим столом» обговорили проблеми афганців |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

«Круглий стіл» з ветеранами війни в Афганістані відбувся в Новоселицькому районі за участю голови районної ради Деомида Шови, голови районної державної адміністрації Георгія Нікітовича та міського голови Марії Нікорич.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, особлива увага була приділена вирішенню соціально-побутових питань учасників бойових дій та їхніх родин, зокрема, пенсійного забезпечення, отримання субсидій, забезпечення медичного обслуговування, сприяння санаторно-курортному лікуванню, організації пільгових пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування та інші. Йшлось також про встановлення пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у м. Новоселиця, обговорювався план заходів з відзначення 25-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та на поточний рік загалом.

Деомид Шова зазначив, що з боку керівництва районної ради та депутатського корпусу завжди було і є порозуміння з представниками організації ветеранів Афганістану. Про це свідчить прийняте сесією райради рішення про встановлення щомісячної грошової допомоги в сумі 500 грн. вдовам загиблих воїнів, передбачення в районному бюджеті коштів на статутну діяльність організації, вирішення інших актуальних проблем.

Учасники «круглого столу» досягли домовленостей щодо участі «афганців» у військово-спортивних та культурно-мистецьких акціях району та активізації подальшої роботи з учнівською молоддю, яка сприятимете патріотичному вихованню на героїчних прикладах старшого покоління.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua