Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Облпрофрада закликає депутатів обласної ради затвердити бюджет

Прес-центр

Новини

04.02.2014 14:26

Облпрофрада закликає депутатів обласної ради затвердити бюджет |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

Президія Чернівецької обласної ради профспілок звернулась до депутатів  Чернівецької обласної ради. «Закликаємо вас залишити політичні протиріччя і об’єднати зусилля для пошуку компромісу і затвердження обласного бюджету, що, в свою чергу, забезпечить стабільну роботу освітянських закладів, медичних, культурно-просвітницьких та інших бюджетних установ», - йдеться у зверненні, яке за дорученням президії підписав голова Чернівецької облпрофради Володимир Шкварковський.

Президія облпрофради наголошує, що неприйняття основного фінансового документу призупиняє процес підготовки й укладання галузевих угод та колективних договорів, застосування нових розмірів прожиткового мінімуму, впровадження підвищеної тарифної ставки працівника першого розряду єдиної тарифної сітки, фінансування підвищених розмірів соціальних виплат, прийняття комплексних планів з питань охорони праці та інше. Зазначене звернення надійшло у виконавчий апарат обласної ради.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua