Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Облпрофрада закликає депутатів обласної ради затвердити бюджет

Прес-центр

Новини

04.02.2014 14:26

Облпрофрада закликає депутатів обласної ради затвердити бюджет |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

Президія Чернівецької обласної ради профспілок звернулась до депутатів  Чернівецької обласної ради. «Закликаємо вас залишити політичні протиріччя і об’єднати зусилля для пошуку компромісу і затвердження обласного бюджету, що, в свою чергу, забезпечить стабільну роботу освітянських закладів, медичних, культурно-просвітницьких та інших бюджетних установ», - йдеться у зверненні, яке за дорученням президії підписав голова Чернівецької облпрофради Володимир Шкварковський.

Президія облпрофради наголошує, що неприйняття основного фінансового документу призупиняє процес підготовки й укладання галузевих угод та колективних договорів, застосування нових розмірів прожиткового мінімуму, впровадження підвищеної тарифної ставки працівника першого розряду єдиної тарифної сітки, фінансування підвищених розмірів соціальних виплат, прийняття комплексних планів з питань охорони праці та інше. Зазначене звернення надійшло у виконавчий апарат обласної ради.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua