Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Політика >  Святкування Дня місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

08.12.2008 11:14

Святкування Дня місцевого самоврядування  |  Політика

Тема новини: Назва теми


На урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування голова Чернівецької обласної ради Іван ШИЛЕПНИЦЬКИЙ, звертаючись до присутніх у залі депутатів рад усіх рівнів, посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників державних установ та організацій області та представників громадськості, наголосив, що цей день став "загальнонародним святом для депутатів рад усіх рівнів, для посадових осіб місцевого самоврядування і, що найголовніше, для виборців, адже саме виборці довірили нам високе право і велику відповідальність від їхнього імені брати безпосередню участь у розв'язанні нагальних проблем територіальних громад міст, селищ та сіл нашої держави". Очільник крайової представницької влади акцентував на тому, що "… органи представницької влади в Україні загалом, і на Буковині - зокрема стали такою потужною держа-вотворчою силою, не рахуватися з якою не може ніхто". "Саме місцева влада, - зауважив Іван ШИЛЕПНИЦЬКИЙ, - є сьогодні найбільш наближеною до людей і зрозумілою людям. Тому саме на місцеві ради покладається головна відповідаль-ність за нормальну життєдіяльність десятків тисяч українських міст, селищ і сіл, сотень районів та двадцяти семи регіонів. Зі своїми проблемами, болями, трудно-щами люди йдуть насамперед до міських, сільських та селищних рад", - підкреслив у своєму виступі голова обласної ради. Він висловив впевненість у тому, що органи місцевого самоврядування Буковини і надалі спиратимуться на дієву підтримку та розуміння значущості спільної праці на благо Буковини та буковинців з боку крайової виконавчої влади, судових, правоохоронних та контрольних органів, державних інституцій та неурядових об'єднань, регіональних та місцевих органів масової інформації.

 

Іван ШИЛЕПНИЦЬКИЙ та перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ПАВЛЮК нагородили групу депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників комунальних закладів та установ краю, активістів низки недержавних організацій області Почесними грамотами Чернівецької обласної ради і облдержадміністрації та цінними подарунками. В урочистостях взяв участь і виступив секретар Чернівецької міської ради Троян ЕРЕМІЧУК.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua