Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  На шляху європейської інтеграції >  Буковинська громада прагне приєднання України до європейської спільноти!

Прес-центр

Новини

03.11.2013 13:49

Буковинська громада прагне приєднання України до європейської спільноти! |  На шляху європейської інтеграції

Тема новини: Назва теми

        У велелюдному зібранні, яке відбулось 3 листопада 2013 року на Центральній площі обласного центру, взяли участь понад 10 тисяч представників територіальних громад районів та міст обласного значення Чернівецької області, депутатів рад усіх рівнів, представники громадських об’єднань та національно-культурних товариств, студентська молодь. Голова обласної державної адміністрації, депутат Чернівецької обласної ради Михайло Папієв у своєму виступі запропонував учасникам Буковинського віча 2013 року звернутися до Європейського Союзу з ініціативою проголосити день 3 листопада Днем Європейської Буковини, а також винести цю пропозицію на розгляд чергової сесії обласної ради. Керівник крайової виконавчої влади наголосив, що підписання на Вільнюському саміті країн-членів ЄС  Угоди про асоціацію України з Євросоюзом, ініційоване Президентом України Віктором Януковичем, дозволить нашій державі зробити важливий крок назустріч майбутньому. Голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру оголосив текст Звернення до керівників Європейського Союзу та держав - членів ЄС. «Учасники Буковинського Віча, що відбулося у Чернівцях 3 листопада 2013 року, - говориться у Зверненні, - проголошують цей день Днем Європейської Буковини та звертаються до керівників Європейського Союзу та держав-членів ЄС із висловленням переконання, що євроінтеграційний вектор розвитку України є таким, що відповідає стратегічним інтересам як України, так і самого Європейського Союзу». У Зверненні буковинських вічевиків до країн – членів ЄС міститься заклик підписати Угоду про асоціацію України з Євросоюзом на Вільнюському саміті країн – членів ЄС. Ратифікація цієї Угоди та її виконання, на думку учасників Буковинського віча 3 листопада 2013 року, має окреслити перспективи повноправного членства України у Європейському Союзі.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua