Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Сільське господарство >  Михайло Гайничеру привітав учасників конференції сільгоспвиробників

Прес-центр

Новини

10.10.2013 13:04

Михайло Гайничеру привітав учасників конференції сільгоспвиробників |  Сільське господарство

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у відкритті конференції з нагоди Четвертого Міжнародного Дня Асоціації Сільського Господарства в рамках проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва «Сприяння економічному розвитку та зайнятості».

Михайло Гайничеру зауважив, що реалізація зазначеного проекту саме в Чернівецькій області є закономірною, адже фермерство на Буковині має давні традиції. Навіть в часи суцільної колективізації, сільськогосподарська продукція з особистих господарств області була представлена далеко за межами нашого краю, навіть у середній полосі Росії. На жаль, сьогодні багато фермерів не займаються реалізацією власної продукції - з’являються посередники, які отримують значні прибутки. Але ситуація, за якої відчутна різниця в ціні між продукцією у товаровиробника та продукцією, яка надходить до споживача, склалась не лише в Україні – вона типова для Європи. «Звісно, як представники аграрної області, ми зацікавлені у відстоюванні інтересів виробника, - зауважив Михайло Гайничеру, -  але це складний процес. Технології переробки сировини вимагають капіталовкладень, ринок диктує ціни, а спроби втручання у цей процес не дають результатів.»

Він також зазначив, що обсяги натуральної продукції на ринку зростають і  висловив переконання, що прийнятий у вересні поточного року Закон України "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини" покращить ситуацію у цій сфері. Сприятиме розвитку сільськогосподарського виробництва, на думку голови обласної ради, також очікуване підписання Угоди про вільну торгівлю у Вільнюсі, яка дозволить Україні стати повноцінним учасником європейського ринку сільськогосподарської продукції, збільшити її обсяги, привести у відповідність до євростандартів та вивести співпрацю на новий, якісно вищий рівень на взаємовигідних засадах.

Михайло Гайничеру висловив вдячність організаторам проекту за сприяння розвитку фермерства на Буковині, розширення виробництва екологічно чистої продукції та сподівання на подальшу взаємовигідну співпрацю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua