Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Михайло Гайничеру привітав учасників міжнародної наукової конференції

Прес-центр

Новини

18.09.2013 10:27

Михайло Гайничеру привітав учасників міжнародної наукової конференції |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у відкритті наукової конференції «Кореляційна оптика - 2013», яке відбулось у Червоній залі центрального корпусу ЧНУ. Він привітав учасників наукового зібрання та висловив переконання, що міжнародна конференція, яка традиційно проводиться в Чернівцях, - це визнання українських вчених та науковців Чернівецького національного університету у зазначеній галузі. Михайло Гайничеру відзначив високий професійний рівень та наукові здобутки фахівців фізико-інженерних спеціальностей ЧНУ і побажав учасникам конференції успішної праці та приємних вражень від перебування в Чернівецькій області.

Чернівецький національний університет вже в одинадцяте став місцем проведення такого поважного наукового зібрання, оскільки тут діє українська філія Європейського товариства оптиків. Цьогоріч на конференцію зібрались вчені з 20-ти країн світу, серед яких США, Японія, Данія, Франція та інші.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua