Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Новини Асоціацій >  На засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району

Прес-центр

Новини

04.09.2013 11:45

На засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району |  Новини Асоціацій

Тема новини: Назва теми

Відбулося засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Глибоцького району, яке провів голова Асоціації Михайло Сирбу. У його роботі взяли участь голова районної ради Валерій Ротар,  селищний та сільські голови територіальних громад Глибоччини. Учасники засідання обговорили зміни до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності, зупинилися на особливостях земельно-майнових відносин у зв’язку з новаціями чинного законодавства України та розглянули низку актуальних питань життєдіяльності територіальних громад району.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua