Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  Новоселицька районна рада співпрацюватиме з регіонами Молдови та Румунії

Прес-центр

Новини

30.07.2013 11:37

Новоселицька районна рада співпрацюватиме з регіонами Молдови та Румунії  |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Голова Новоселицької районної ради Деомид Шова здійснив робочу поїздку в місто Унгень Республіки Молдова для обговорення питань реалізації проекту «Розробка та управління комплексними міськими планами розвитку» в рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова  2007-2013 роки». Партнерами Новоселицької районної ради у проекті є міська рада Унгеня, Асоціація метрополісу міста Ясси та Кишинівський Інститут урбаністичного розвитку.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, на зустрічі йшлось про заходи, які необхідно реалізувати найближчим часом, зокрема, створення проектної команди, організацію та проведення навчальних занять та тренувань, обмін досвідом. Кінцевою метою даного проекту є розробка середньострокової стратегії соціально-економічного розвитку Новоселицького району на основі ретельного аналізу поточного стану справ за участю міжнародної компанії, відібраної на основі конкурсу.

  

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua