Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  Новоселицька районна рада співпрацюватиме з регіонами Молдови та Румунії

Прес-центр

Новини

30.07.2013 11:37

Новоселицька районна рада співпрацюватиме з регіонами Молдови та Румунії  |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Голова Новоселицької районної ради Деомид Шова здійснив робочу поїздку в місто Унгень Республіки Молдова для обговорення питань реалізації проекту «Розробка та управління комплексними міськими планами розвитку» в рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова  2007-2013 роки». Партнерами Новоселицької районної ради у проекті є міська рада Унгеня, Асоціація метрополісу міста Ясси та Кишинівський Інститут урбаністичного розвитку.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, на зустрічі йшлось про заходи, які необхідно реалізувати найближчим часом, зокрема, створення проектної команди, організацію та проведення навчальних занять та тренувань, обмін досвідом. Кінцевою метою даного проекту є розробка середньострокової стратегії соціально-економічного розвитку Новоселицького району на основі ретельного аналізу поточного стану справ за участю міжнародної компанії, відібраної на основі конкурсу.

  

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua