Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Новини Асоціацій >  Концепція реформування місцевого самоврядування отримала підтримку в регіонах

Прес-центр

Новини

19.06.2013 15:57

Концепція реформування місцевого самоврядування отримала підтримку в регіонах |  Новини Асоціацій

Тема новини: Назва теми

8 квітня 2013 р. на засіданні Кабінету Міністрів було схвалено проект Указу Президента України «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Однак 12 квітня 2013 р. Прем’єр-міністр України на виконання рішення Ради регіонів від 2 квітня 2013 р. доручив Мінрегіону разом з Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Координаційною радою з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, регіональними радами з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування організувати додаткове обговорення проекту Концепції серед територіальних громад та забезпечено аналіз і узагальнення його результатів.

За інформацією Мінрегіону, міністерством було забезпечено координацію виконання зазначеного доручення: загалом було проведено 26 засідань регіональних рад та понад 700 інших заходів з обговорення Концепції. Аналіз і узагальнення висловлених під час обговорення пропозицій до проекту засвідчили про його підтримку. Надалі зазначені пропозиції можуть бути використані під час розроблення проекту Плану заходів з реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

З врахуванням позитивних результатів обговорення Концепції, її послідовної підтримки з боку всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Темник Г.П.  звернувся до Кабінету Міністрів з пропозицією подати проект Указу «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» на розгляд Президента України.

  • Джерело: Українська Асоціація обласних та районних рад

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua