Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Михайло Гайничеру взяв участь у Міжнародній конференції

Прес-центр

Новини

10.06.2013 14:44

Михайло Гайничеру взяв участь у Міжнародній конференції |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у міжнародній конференції «Поширення інформації про політику ЄС поза його межами: пропозиції щодо конструктивних сусідських взаємин та нова зовнішня комунікаційна стратегія ЄС», яка відбулась в Чернівецькому національному університеті. Він поінформував про діяльність Чернівецької обласної ради та органів місцевого самоврядування області для розширення співпраці між Україною та Румунією, підготовку та реалізацію проектів в рамках транскордонного співробітництва.

Конференція проходила в межах реалізації однієї з освітніх програм Європейського Союзу, основна мета якої - підвищення рівня знань та поінформованості суспільства в ЄС та поза його межами з питань європейської інтеграції. Основними виконавцями проекту є університет міста Орадя (Румунія) та науково-дослідницький інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ. Серед сучасників заходу - провідні вчені з Румунії, Угорщини, Франції, Італії, Португалії, Чилі та України.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua