Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Михайло Гайничеру взяв участь у Міжнародній конференції

Прес-центр

Новини

10.06.2013 14:44

Михайло Гайничеру взяв участь у Міжнародній конференції |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у міжнародній конференції «Поширення інформації про політику ЄС поза його межами: пропозиції щодо конструктивних сусідських взаємин та нова зовнішня комунікаційна стратегія ЄС», яка відбулась в Чернівецькому національному університеті. Він поінформував про діяльність Чернівецької обласної ради та органів місцевого самоврядування області для розширення співпраці між Україною та Румунією, підготовку та реалізацію проектів в рамках транскордонного співробітництва.

Конференція проходила в межах реалізації однієї з освітніх програм Європейського Союзу, основна мета якої - підвищення рівня знань та поінформованості суспільства в ЄС та поза його межами з питань європейської інтеграції. Основними виконавцями проекту є університет міста Орадя (Румунія) та науково-дослідницький інститут європейської інтеграції та регіональних досліджень ЧНУ. Серед сучасників заходу - провідні вчені з Румунії, Угорщини, Франції, Італії, Португалії, Чилі та України.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua