Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Економіка та бізнес >  В Чернівцях розпочато випуск продукції для концерну Volkswagen

Прес-центр

Новини

05.06.2013 15:55

В Чернівцях розпочато випуск продукції для концерну Volkswagen |  Економіка та бізнес

Тема новини: Назва теми

Вчора на Центральній площі Чернівців відбулась презентація робочих вакансій виробничого підрозділу ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна». Нове підприємство, яке розпочало свою роботу в Чернівцях, виробляє  кабельну продукцію для німецького концерну Volkswagen. Як повідомив сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради, наразі на підприємстві, розташованому на території заводу «Кварц», працює 170 осіб. Надалі щомісяця планується створювати ще до 50 робочих місць і до кінця 2013 року тут буде задіяно щонайменше 500 працівників. Їх середня зарплата становитиме 3600 гривень.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua