Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Туризм >  Туристичні можливості Буковини представлені на міжнародних виставках і в проектах

Прес-центр

Новини

08.05.2013 10:19

Туристичні можливості Буковини представлені на міжнародних виставках і в проектах  |  Туризм

Тема новини: Назва теми

Туристична галузь Буковини останніми роками активно розвивається і викликає великий інтерес як на теренах України, так і за кордоном. Здобувають популярності фестивалі «Буковинські зустрічі», «Середньовічний Хотин», «Вишиваний дивотвір», Фестиваль березового соку, Петрівський ярмарок та інші.  З метою покращення туристичної інфраструктури краю реалізуються проекти транскордонного співробітництва в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова» - «Долаючи кордони: розвиток гірського туризму» (Чернівецький бізнес-центр), «Історико-етнографічна спадщина – складова сталого розвитку туризму на Буковині» (ЧНУ ім. Ю.Федьковича).

         Важливим чинником збільшення туристичної привабливості регіону є участь у різноманітних виставках. Цьогоріч  Буковина була представлена на Всесвітні туристичній виставці в Берліні (березень 2013 р.) в рамках Буковинсько-Подільського туристичного кластеру. 26 травня в Чернівцях відбудеться вже традиційний  ІХ Туристичний ярмарок та І фестиваль «Смак Чернівців». А 7-8 вересня в м. Жешув (Польща) відбудеться міжнародний ярмарок-конференція «Форум Альпійсько-Карпатської співпраці», в якому Чернівецька обласна рада візьме участь у якості експонента. Принагідно запрошуємо суб’єктів господарювання, які працюють у галузі туризму, зеленої економіки та відновлювальної енергетики, взяти участь у форумі. Кінцевий термін подачі заявок – 18 травня. Детальну інформацію про участь у форумі можна дізнатись у відділі регіонального розвитку та фінансового моніторингу Чернівецької обласної ради за телефоном 57 54 05.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua