Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Туризм >  Туристичні можливості Буковини представлені на міжнародних виставках і в проектах

Прес-центр

Новини

08.05.2013 10:19

Туристичні можливості Буковини представлені на міжнародних виставках і в проектах  |  Туризм

Тема новини: Назва теми

Туристична галузь Буковини останніми роками активно розвивається і викликає великий інтерес як на теренах України, так і за кордоном. Здобувають популярності фестивалі «Буковинські зустрічі», «Середньовічний Хотин», «Вишиваний дивотвір», Фестиваль березового соку, Петрівський ярмарок та інші.  З метою покращення туристичної інфраструктури краю реалізуються проекти транскордонного співробітництва в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова» - «Долаючи кордони: розвиток гірського туризму» (Чернівецький бізнес-центр), «Історико-етнографічна спадщина – складова сталого розвитку туризму на Буковині» (ЧНУ ім. Ю.Федьковича).

         Важливим чинником збільшення туристичної привабливості регіону є участь у різноманітних виставках. Цьогоріч  Буковина була представлена на Всесвітні туристичній виставці в Берліні (березень 2013 р.) в рамках Буковинсько-Подільського туристичного кластеру. 26 травня в Чернівцях відбудеться вже традиційний  ІХ Туристичний ярмарок та І фестиваль «Смак Чернівців». А 7-8 вересня в м. Жешув (Польща) відбудеться міжнародний ярмарок-конференція «Форум Альпійсько-Карпатської співпраці», в якому Чернівецька обласна рада візьме участь у якості експонента. Принагідно запрошуємо суб’єктів господарювання, які працюють у галузі туризму, зеленої економіки та відновлювальної енергетики, взяти участь у форумі. Кінцевий термін подачі заявок – 18 травня. Детальну інформацію про участь у форумі можна дізнатись у відділі регіонального розвитку та фінансового моніторингу Чернівецької обласної ради за телефоном 57 54 05.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua