Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Туризм >  Туристичні можливості Буковини представлені на міжнародних виставках і в проектах

Прес-центр

Новини

08.05.2013 10:19

Туристичні можливості Буковини представлені на міжнародних виставках і в проектах  |  Туризм

Тема новини: Назва теми

Туристична галузь Буковини останніми роками активно розвивається і викликає великий інтерес як на теренах України, так і за кордоном. Здобувають популярності фестивалі «Буковинські зустрічі», «Середньовічний Хотин», «Вишиваний дивотвір», Фестиваль березового соку, Петрівський ярмарок та інші.  З метою покращення туристичної інфраструктури краю реалізуються проекти транскордонного співробітництва в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова» - «Долаючи кордони: розвиток гірського туризму» (Чернівецький бізнес-центр), «Історико-етнографічна спадщина – складова сталого розвитку туризму на Буковині» (ЧНУ ім. Ю.Федьковича).

         Важливим чинником збільшення туристичної привабливості регіону є участь у різноманітних виставках. Цьогоріч  Буковина була представлена на Всесвітні туристичній виставці в Берліні (березень 2013 р.) в рамках Буковинсько-Подільського туристичного кластеру. 26 травня в Чернівцях відбудеться вже традиційний  ІХ Туристичний ярмарок та І фестиваль «Смак Чернівців». А 7-8 вересня в м. Жешув (Польща) відбудеться міжнародний ярмарок-конференція «Форум Альпійсько-Карпатської співпраці», в якому Чернівецька обласна рада візьме участь у якості експонента. Принагідно запрошуємо суб’єктів господарювання, які працюють у галузі туризму, зеленої економіки та відновлювальної енергетики, взяти участь у форумі. Кінцевий термін подачі заявок – 18 травня. Детальну інформацію про участь у форумі можна дізнатись у відділі регіонального розвитку та фінансового моніторингу Чернівецької обласної ради за телефоном 57 54 05.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua