Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Житлово-комунальне господарство >  У Новоселицькому районі обговорювали проблеми утилізації твердих побутових відходів

Прес-центр

Новини

24.04.2013 11:58

У Новоселицькому районі обговорювали проблеми утилізації твердих побутових відходів |  Житлово-комунальне господарство

Тема новини: Назва теми

За участю голови Новоселицької районної ради Деомида Шови, голови райдержадміністрації Георгія Нікітовича, Новоселицького міського голови Марії Нікорич відбулась робоча нарада з працівниками управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, іншими відповідальними службами щодо активізації вирішення нагальних для району екологічних проблем, пов’язаних з утилізацією, складуванням та перспективою будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, увагу акцентовано на тому, що вирішення зазначених проблем можливе в рамках Програми «ЕКОВЕРДЕ», реалізація якої розпочинається в Чернівецькій області. Зазначена програма базується на європейських концепціях сортування та переробки побутових відходів та діє у Європі понад 40 років.

За результатами наради відповідальним службам доручено вивчити юридичні аспекти реалізації Програми та розглянути дане питання за участю сільських голів району на колегії  районної державної адміністрації.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua