Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  В Івано-Франківську обговорювали перспективи розвитку Карпатського єврорегіону

Прес-центр

Новини

15.04.2013 16:57

В Івано-Франківську обговорювали перспективи розвитку Карпатського єврорегіону |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Керуючий справами обласної ради Микола Борець взяв участь у засіданні робочої групи «Регіональний розвиток та політика згуртування» «Національного конвенту України щодо ЄС» на тему «Карпатський єврорегіон: регіональна платформа інтеграції Україна – ЄС», яке відбулось в Івано-Франківську.

Засідання проходило за участі представників Національного інституту стратегічних досліджень, Українського незалежного центру політичних досліджень, Генерального консульства Словацької республіки в Ужгороді, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської областей, науковців. Обговорювались прорахунки та здобутки співробітництва Україна – ЄС «Карпатський Єврорегіон», потенціал університетів як центрів створення професійно орієнтованої соціальної мережі для фахівців-практиків з питань регіонального розвитку. В порядку денному були також питання «Карпатський форум» - українська платформа діалогу щодо перспектив розвитку Карпатського Єврорегіону; сценарії регіонального співробітництва: «Карпатський горизонт» чи суміжні міждержавні програми транскордонної співпраці Україна – ЄС; від Альпійського до Карпатського простору: шлях від ідеї до її реалізації.

Виступаючи перед присутніми, Микола Борець зупинився на практичному аспекті роботи Чернівецької обласної ради в рамках Єврорегіону «Верхній Прут», зокрема, проведенні низки двосторонніх зустрічей, під час яких намітились шляхи вирішення спільних проблем громад України і Румунії, та реалізації транскордонних проектів. Керуючий справами обласної ради визначив проблемні питання та окреслив пріоритетні напрямки розвитку Карпатського Єврорегіону.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua