Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Туризм >  До реалій та перспектив розвитку туристичної галузі області

Прес-центр

Новини

26.02.2013 17:26

До реалій та перспектив розвитку туристичної галузі області |  Туризм

Тема новини: Назва теми

26 лютого 2013 року відбулось спільне засідання  постійної комісії з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, туризму та паливно-енергетичного комплексу Чернівецької обласної ради (голова – депутат Марина КИРИЛЮК) та управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації (начальник – Дмитро ПАВЕЛ).  На засіданні, в роботі якого взяли участь посадовці  районних державних адміністрацій, виконавчих органів Чернівецької та Новодністровської міських рад, відповідальні за розвиток туристичної сфери, а також керівники низки неурядових організацій, розглядалися актуальні проблеми розвитку туристичної галузі Чернівецької області.

Учасники засідання обговорили питання розвитку транскордонного співробітництва, проаналізували стан об’єктів туристичної сфери в районах та містах обласного значення, розглянули низку пропозицій щодо календарного плану заходів, передбачених на 2013 рік Програмою розвитку туризму у Чернівецькій області на 2013-2015 роки. Значну увагу учасники діалогу приділили стану та перспективам розвитку сільського та зеленого туризму, інформаційній та маркетинговій складовим організації туристичного бізнесу, ролі органів місцевого самоврядування та громадських об’єднань у спільній роботі щодо посилення зацікавленості жителів Буковини зі створення малих об’єктів сільського та зеленого туризму  в найбільш привабливих для туристів районах та місцевостях області.  Йшлося також про перспективи спортивного туризму та застосування активних форм відпочинку громадян, використання кластерного підходу в питаннях розвитку сільського та зеленого туризму на території Буковинського краю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua