Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Туризм >  До реалій та перспектив розвитку туристичної галузі області

Прес-центр

Новини

26.02.2013 17:26

До реалій та перспектив розвитку туристичної галузі області |  Туризм

Тема новини: Назва теми

26 лютого 2013 року відбулось спільне засідання  постійної комісії з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, туризму та паливно-енергетичного комплексу Чернівецької обласної ради (голова – депутат Марина КИРИЛЮК) та управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації (начальник – Дмитро ПАВЕЛ).  На засіданні, в роботі якого взяли участь посадовці  районних державних адміністрацій, виконавчих органів Чернівецької та Новодністровської міських рад, відповідальні за розвиток туристичної сфери, а також керівники низки неурядових організацій, розглядалися актуальні проблеми розвитку туристичної галузі Чернівецької області.

Учасники засідання обговорили питання розвитку транскордонного співробітництва, проаналізували стан об’єктів туристичної сфери в районах та містах обласного значення, розглянули низку пропозицій щодо календарного плану заходів, передбачених на 2013 рік Програмою розвитку туризму у Чернівецькій області на 2013-2015 роки. Значну увагу учасники діалогу приділили стану та перспективам розвитку сільського та зеленого туризму, інформаційній та маркетинговій складовим організації туристичного бізнесу, ролі органів місцевого самоврядування та громадських об’єднань у спільній роботі щодо посилення зацікавленості жителів Буковини зі створення малих об’єктів сільського та зеленого туризму  в найбільш привабливих для туристів районах та місцевостях області.  Йшлося також про перспективи спортивного туризму та застосування активних форм відпочинку громадян, використання кластерного підходу в питаннях розвитку сільського та зеленого туризму на території Буковинського краю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua