Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.04.2018 17:23
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність народних депутатів України >  АНОНС

Прес-центр

Новини

19.01.2013 13:18

АНОНС |  Діяльність народних депутатів України

Тема новини: Назва теми

22 січня 2013 року в приміщенні Кімнати депутата (м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, каб. №1) з 10-00 до 12-00 відбудеться особистий прийом виборців Чернівецької області народним депутатом України Бурбаком М.Ю. у зв’язку з письмовим зверненням працівників комунальних підприємств книжкової торгівлі.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua