Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Фінанси  >  Затверджено розпис обласного бюджету на 2013 рік

Прес-центр

Новини

17.01.2013 14:34

Затверджено розпис обласного бюджету на 2013 рік |  Фінанси

Тема новини: Назва теми

Як повідомляє Головне фінансове управління облдержадміністрації, на виконання вимог Бюджетного кодексу України сформовано та затверджено річний та помісячний розпис обласного бюджету на 2013 рік. 14 січня нинішнього року його подано Головному управлінню Державної казначейської служби України в Чернівецькій області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби обласної державної адміністрації.

Зазначений документ дасть можливість розпочати фінансування установ та закладів, що утримуються за рахунок обласного бюджету, а також забезпечити своєчасне перерахування коштів субвенцій, що надійшли  з державного бюджету, усім районним, Чернівецькому та Новодністровському міським бюджетам.

Видатки обласного бюджету на 2013 рік складають 2 млрд. 14, 8 млн. гривень, що на 425, 9 млн. гривень більше, ніж у 2012 році.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua