Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вибори >  Про позачергові вибори сільських, селищних і міських голів

Прес-центр

Новини

10.01.2013 14:20

Про позачергові вибори сільських, селищних і міських голів  |  Вибори

Тема новини: Назва теми

За повідомленням інформаційного управління Апарату Верховної Ради України, Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва і місцевого самоврядування під час чергового засідання рекомендував парламенту призначити позачергові вибори сільських, селищних і міських голів у зв’язку з достроковим припиненням їх повноважень 17 березня 2013 року у 72 населених пунктах України та прийняти про це відповідні постанови. Серед зазначених населених пунктів місто обласного значення Новодністровськ та село Анадоли Хотинського району Чернівецької області.

Профільний комітет доручив виступити з цього питання на черговому пленарному засіданні Верховної Ради України голові Комітету, народному депутату України Давиду ЖВАНІЇ.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua