Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вибори >  Про позачергові вибори сільських, селищних і міських голів

Прес-центр

Новини

10.01.2013 14:20

Про позачергові вибори сільських, селищних і міських голів  |  Вибори

Тема новини: Назва теми

За повідомленням інформаційного управління Апарату Верховної Ради України, Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва і місцевого самоврядування під час чергового засідання рекомендував парламенту призначити позачергові вибори сільських, селищних і міських голів у зв’язку з достроковим припиненням їх повноважень 17 березня 2013 року у 72 населених пунктах України та прийняти про це відповідні постанови. Серед зазначених населених пунктів місто обласного значення Новодністровськ та село Анадоли Хотинського району Чернівецької області.

Профільний комітет доручив виступити з цього питання на черговому пленарному засіданні Верховної Ради України голові Комітету, народному депутату України Давиду ЖВАНІЇ.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua