Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Надзвичайні ситуації >  Георгій Галиць: До кінця дня сполучення з усіма населеними пунктами області має бути відновлено

Прес-центр

Новини

20.12.2012 15:27

Георгій Галиць: До кінця дня сполучення з усіма населеними пунктами області має бути відновлено |  Надзвичайні ситуації

Тема новини: Назва теми

Чергове засідання обласного штабу з координації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Чернівецької області відбулося вчора ввечері в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Галиця. Мова йшла про підстави для оголошення на території області надзвичайної ситуації регіонального значення, ефективне використання важкої снігоприбиральної техніки для забезпечення сполучення з населеними пунктами області, а також виконання доручення голови обласної державної адміністрації «Про утворення штабу з оперативного реагування та вжиття заходів з ліквідації наслідків снігових заметів на автомобільних шляхах Кельменецького району Чернівецької області», яке він підписав учора. Як інформує прес-служба обласної державної адміністрації, Георгій Галиць повідомив, що голова облдержадміністрації Михайло Папієв безпосередньо на місці у Хотинському, Кельменецькому і Сокирянському районах, які найбільше постраждали від снігопадів, перевіряє роботу відповідних служб щодо забезпечення транспортного сполучення з населеними пунктами. Станом на вечір 19 грудня, за його словами, лише у Кельменецькому районі 14  сіл у сніговому полоні. Є такі села і у Сокирянському, Хотинському, Заставнівському районах.

«Ми сьогодні, згідно з класифікацією, маємо підстави для оголошення надзвичайної ситуації регіонального рівня, оскільки більш як впродовж трьох діб порушено умови нормальної життєдіяльності населених пунктів, - сказав Георгій Галиць. – Цей статус дозволить нам розраховувати на залучення додаткових резервних коштів».

За інформацією членів штабу, на Кельменецький напрямок вночі направлено важку техніку зі Сторожинецького і Новоселицького районів, очікується прибуття потужної техніки з Тернополя і Рахова, яка працюватиме на найскладніших ділянках автошляхів. Штаб зобов’язав Державтоінспекцію обмежити рух на трасах цього напрямку для унеможливлення виникнення заторів і забезпечення роботи снігоочисних машин.

Під час засідання штабу було прийнято рішення використати для виконання нагальних робіт з очищення автодоріг від снігу 210,7 тис. грн. з обласного резервного фонду.

«У нинішніх складних умовах до прибирання снігу  має бути залучена уся важка техніка, яка є в регіоні, незалежно від того, кому вона належить. Станом на сьогодні для виконання невідкладних робіт є паливно-мастильні матеріали. Стоїть завдання завтра до кінця дня забезпечити сполучення з усіма населеними пунктами області. Виконання цього завдання на особистому контролі голови обласної державної адміністрації», - підкреслив Георгій Галиць.

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua