Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Надзвичайні ситуації >  Георгій Галиць: До кінця дня сполучення з усіма населеними пунктами області має бути відновлено

Прес-центр

Новини

20.12.2012 15:27

Георгій Галиць: До кінця дня сполучення з усіма населеними пунктами області має бути відновлено |  Надзвичайні ситуації

Тема новини: Назва теми

Чергове засідання обласного штабу з координації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Чернівецької області відбулося вчора ввечері в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Галиця. Мова йшла про підстави для оголошення на території області надзвичайної ситуації регіонального значення, ефективне використання важкої снігоприбиральної техніки для забезпечення сполучення з населеними пунктами області, а також виконання доручення голови обласної державної адміністрації «Про утворення штабу з оперативного реагування та вжиття заходів з ліквідації наслідків снігових заметів на автомобільних шляхах Кельменецького району Чернівецької області», яке він підписав учора. Як інформує прес-служба обласної державної адміністрації, Георгій Галиць повідомив, що голова облдержадміністрації Михайло Папієв безпосередньо на місці у Хотинському, Кельменецькому і Сокирянському районах, які найбільше постраждали від снігопадів, перевіряє роботу відповідних служб щодо забезпечення транспортного сполучення з населеними пунктами. Станом на вечір 19 грудня, за його словами, лише у Кельменецькому районі 14  сіл у сніговому полоні. Є такі села і у Сокирянському, Хотинському, Заставнівському районах.

«Ми сьогодні, згідно з класифікацією, маємо підстави для оголошення надзвичайної ситуації регіонального рівня, оскільки більш як впродовж трьох діб порушено умови нормальної життєдіяльності населених пунктів, - сказав Георгій Галиць. – Цей статус дозволить нам розраховувати на залучення додаткових резервних коштів».

За інформацією членів штабу, на Кельменецький напрямок вночі направлено важку техніку зі Сторожинецького і Новоселицького районів, очікується прибуття потужної техніки з Тернополя і Рахова, яка працюватиме на найскладніших ділянках автошляхів. Штаб зобов’язав Державтоінспекцію обмежити рух на трасах цього напрямку для унеможливлення виникнення заторів і забезпечення роботи снігоочисних машин.

Під час засідання штабу було прийнято рішення використати для виконання нагальних робіт з очищення автодоріг від снігу 210,7 тис. грн. з обласного резервного фонду.

«У нинішніх складних умовах до прибирання снігу  має бути залучена уся важка техніка, яка є в регіоні, незалежно від того, кому вона належить. Станом на сьогодні для виконання невідкладних робіт є паливно-мастильні матеріали. Стоїть завдання завтра до кінця дня забезпечити сполучення з усіма населеними пунктами області. Виконання цього завдання на особистому контролі голови обласної державної адміністрації», - підкреслив Георгій Галиць.

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua