Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Фінанси  >  З 1 січня 2013 року зросте мінімальна заробітна плата

Прес-центр

Новини

19.12.2012 11:26

З 1 січня 2013 року зросте мінімальна заробітна плата |  Фінанси

Тема новини: Назва теми

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», з 1 січня наступного року мінімальна заробітна плата складатиме 1 тис. 147 гривень, а з 1 грудня 2013 року – 1 тис. 218 гривень на місяць. При цьому посадовий оклад (тарифна ставка) першого тарифного розряду єдиної тарифікаційної системи з 1 січня складатиме 852 гривні, а з 1 грудня – 928 гривень на місяць. Про це йдеться у повідомленні прес-служби обласної державної адміністрації.

За розрахунками Мінфіну, обсяг власних доходів місцевих бюджетів області, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів на 2013 рік, складе 705,5 млн. гривень, що на 4% більше прогнозного планового обсягу 2012 року. Обсяг дотації вирівнювання на 2013 рік затверджений в сумі 1957 млн. гривень, що на 11,4% більше показників цього року.

Крім того, у наступному році значно зростають обсяги субвенцій соціального характеру. Так, обсяг субвенцій для надання допомог сім’ям з дітьми зросте на 47,5%і складе 1061,1 млн. гривень, а обсяг субвенцій на надання пільг та субсидій окремим категоріям громадян - на 6,8% і становитиме136,6 млн. гривень.

Як і цьогоріч, області передбачаються субвенції на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батьків-вихователів і прийомних батьків за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом  «гроші ходять за дитиною», придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії, придбання медикаментів для забезпечення швидкої медичної допомоги, часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою,  будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності.

Видаткова ж частина місцевих бюджетів, що враховується при визначенні міжбюджетних трансфертів, визначена в обсязі 2662,4 млн. гривень, що на 9,5% більше показників 2012 року.

Міністерством фінансів України враховано збільшення видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, у тому числі на оплату: теплопостачання – на коефіцієнт 1, 061, природного газу – на коефіцієнт 1, 06, водопостачання та водовідведення, електроенергії та інших комунальних послуг та енергоносіїв – на коефіцієнт 1, 063.

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua