Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Різне >  Михайло Папієв закликав громаду та керівників населених пунктів краю дбати про благоустрій своїх міст та сіл

Прес-центр

Новини

13.11.2012 11:48

Михайло Папієв закликав громаду та керівників населених пунктів краю дбати про благоустрій своїх міст та сіл |  Різне

Тема новини: Назва теми

Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв привітав громаду міста Сторожинець та села Великий Кучурів Сторожинецького району з перемогою у всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», - повідомила прес-служба Чернівецької обласної державної адміністрації.

«Населені пункти нашого краю традиційно беруть участь у цьому престижному конкурсі і цьогоріч ми маємо двох переможців, - сказав Михайло Папієв. – Втім, я хочу закликати громаду й керівників населених пунктів Чернівецької області бути активнішими у цьому плані, позаяк вже з наступного року усі переможці національного конкурсу отримуватимуть не лише перехідні кубки та дипломи, а й фінансові винагороди чи необхідну комунальну техніку у подарунок». Керівник крайової виконавчої влади повідомив, що Мінрегіонбуд звернувся до Уряду із пропозицією запровадити систему стимулів для переможців щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

За його словами, участь у подібних конкурсах згуртовує громаду. «Переконаний, що тут ми зможемо досягти перемог, адже буковинці – дружні, приязні та завжди допомагають один одному. Ми переконуємось у цьому кожного разу, коли відкриваємо садочки, школи чи лікарні. Кожна новобудова області стає народною будовою. У цьому наша сила та перевага, яку потрібно використовувати задля нашого спільного блага», - резюмував Михайло Папієв.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua