Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо з високою відзнакою! >  Чернівецька обласна клінічна лікарня - в числі кращих закладів охорони здоров’я України

Прес-центр

Новини

09.11.2012 10:39

Чернівецька обласна клінічна лікарня - в числі кращих закладів охорони здоров’я України |  Вітаємо з високою відзнакою!

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна клінічна лікарня, яка є обласною комунальною установою, стала лауреатом Національної медичної премії у номінації «Заклад охорони здоров’я».

Національна медична премія - це перший в Україні незалежний конкурсний проект, який проводиться за підтримки Міністерства охорони здоров’я України серед медичних працівників та лікувально-профілактичних закладів. Премія є найвищою відзнакою для учасників конкурсів, реєстрів, рейтингів, інших проектів та подій, які сприяють зміцненню здоров’я українського народу та розвитку системи охорони здоров’я.

Конкурс проводиться з метою підвищення соціального статусу медичного працівника і престижу професії лікаря у суспільстві, відзначення кращих юридичних і фізичних осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток  вітчизняної системи охорони здоров’я, підвищення рівня обізнаності пацієнтів та турботи про збереження власного здоров‘я. Окрім того, конкурс сприятиме визначенню об'єктів для інвестування та цільового фінансування в межах соціальних програм та проектів.

Його учасники змагались у основних номінаціях: «Практикуючі лікарі», «Адміністратори закладів охорони здоров’я», «Кращий лікар на думку колег», «Середній медичний персонал», «Заклад охорони здоров’я», «Викладачі та ректори медичних навчальних закладів», «Медичний навчальний заклад». Загалом же лауреатами премії став 31 медик та 7 медичних установ із 223 зареєстрованих до участі.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua