Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Політика >  Радник Президента Ганна Герман про відкликання законопроекту щодо відповідальності за наклеп

Прес-центр

Новини

26.09.2012 09:35

Радник Президента Ганна Герман про відкликання законопроекту щодо відповідальності за наклеп |  Політика

Тема новини: Назва теми

Принципова позиція Президента України Віктора Федоровича Януковича була вирішальною у справі відкликання з Верховної Ради України законопроекту «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь і гідність людини», - зазначила радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман по завершенні свого візиту до Чернівецької області.

З моменту подання законопроекту народного депутата України В.Журавського на розгляд парламенту Президент України висловлював з цього приводу свої категоричні заперечення. Він заявив, що ніколи не поставить свого підпису під законом, який би обмежував свободу слова або права людей на вільні висловлювання своїх думок, нехай і критичного характеру, - наголосила Ганна Герман.

«Я хочу подякувати журналістам Чернівецької області за принципову позицію, висловлену ними з приводу законопроекту про відповідальність за наклеп під час нашої з ними зустрічі у Чернівецькому прес-клубі реформ, в ході якої обговорювалось це питання. По завершенні зустрічі я поінформувала Президента України про точку зору буковинських журналістів, а також повідомила Главу Української держави, що довела до уваги представників мас-медіа Чернівецької області принципову позицію Президента України з приводу законопроекту про відповідальність за наклеп.

«Вважаю, що рішення про відкликання цього законопроекту з парламенту - це добрий сигнал для суспільства, це крок на захист засад демократії та відкритості нашої держави та українського суспільства, відданість яким ще раз продемонстрував Президент України Віктор Янукович», - підсумувала Ганна Герман.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua