Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Політика >  Радник Президента Ганна Герман про відкликання законопроекту щодо відповідальності за наклеп

Прес-центр

Новини

26.09.2012 09:35

Радник Президента Ганна Герман про відкликання законопроекту щодо відповідальності за наклеп |  Політика

Тема новини: Назва теми

Принципова позиція Президента України Віктора Федоровича Януковича була вирішальною у справі відкликання з Верховної Ради України законопроекту «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь і гідність людини», - зазначила радник Президента України, керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман по завершенні свого візиту до Чернівецької області.

З моменту подання законопроекту народного депутата України В.Журавського на розгляд парламенту Президент України висловлював з цього приводу свої категоричні заперечення. Він заявив, що ніколи не поставить свого підпису під законом, який би обмежував свободу слова або права людей на вільні висловлювання своїх думок, нехай і критичного характеру, - наголосила Ганна Герман.

«Я хочу подякувати журналістам Чернівецької області за принципову позицію, висловлену ними з приводу законопроекту про відповідальність за наклеп під час нашої з ними зустрічі у Чернівецькому прес-клубі реформ, в ході якої обговорювалось це питання. По завершенні зустрічі я поінформувала Президента України про точку зору буковинських журналістів, а також повідомила Главу Української держави, що довела до уваги представників мас-медіа Чернівецької області принципову позицію Президента України з приводу законопроекту про відповідальність за наклеп.

«Вважаю, що рішення про відкликання цього законопроекту з парламенту - це добрий сигнал для суспільства, це крок на захист засад демократії та відкритості нашої держави та українського суспільства, відданість яким ще раз продемонстрував Президент України Віктор Янукович», - підсумувала Ганна Герман.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua