Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.10.2017 11:40
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році


    Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році

05.10.2017 11:30
Про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації


    Інформація Чернівецької обласної ради про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 1. Мета проведення робіт: проведення аукціону з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, в тому числі разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 2. Дані про об’єкт приватизації: згідно рішення Чернівецької обласної ради 3. Вимоги до претендентів на участь у відборі. 3.1. До участі в конкурсі допускаються юридичні особи незалежно від форми власності та підпорядкування, які мають право про організацію продажу майна, що перебуває в державній власності та діяльність яких у сфері відчуження майна, передбачена установчими документами, мають досвід роботи не менше трьох років у цій сфері діяльності, вчасно подали на розгляд комісії повний пакет документів, перелік яких наведений у пункті 3.2 цієї інформації. 3.2. Для участі в відборі претендент подає до обласної ради на розгляд комісії такі документи: 3.2.1. Заяву про участь у відборі із зазначенням повного найменування, реквізитів (місцезнаходження, телефон, факс), форми власності та статусу підприємства (організації), складу керівництва (прізвище, ініціали, посада), чисельності працівників, спеціалізації претендента, який виявив бажання брати участь у конкурсі.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформаційна політика >  Ганна Герман переконуватиме Президента не підписувати «закон про наклеп»

Прес-центр

Новини

25.09.2012 13:01

Ганна Герман переконуватиме Президента не підписувати «закон про наклеп» |  Інформаційна політика

Тема новини: Назва теми

Обговорення законопроекту про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів щодо посилення відповідальності за посягання на честь і гідність людини відбулось у прес-клубі реформ за участю радника Президента, керівника Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганни Герман.

На думку пані Герман, прийняття закону, ухваленого Верховною Радою у першому читанні, сьогодні не на часі. Вона вважає, що не можна притягувати до відповідальності за слово, оскільки в Україні ще не сформоване стабільне громадянське суспільство, не завершена судова реформа, у свідомості людей не закріпилась думка, що вони вільні. Радник Глави держави вважає, що автори цього законопроекту неналежно оцінили суспільну ситуацію в Україні, посилаючись на європейський досвід у цьому питанні, не адаптували його до українських умов, окрім того, вони далекі від журналістики, специфіки цієї професії. Водночас, Ганна Герман зазначила, що журналісти повинні дотримуватись норм професійної етики, передбачати наслідки своєї роботи та відчувати особисту відповідальність за них.

Відповідаючи на запитання представників засобів масової інформації, керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації Президента заявила, що виступає за роздержавлення преси, незалежну об’єктивну та неупереджену журналістику, оскільки тільки сильна четверта влада є свідченням сильної, стабільної держави. Водночас, повинна надаватись підтримка газетам національних меншин та на державному рівні вирішуватись питання інформаційної безпеки. Ганна Герман повідомила, що не має інформації про причетність Адміністрації Президента до підготовки  скандального законопроекту, а на пропозицію журналістів підтримати їх протест, заявила, що визнає за ними право на організацію пікету, але для себе обрала інший спосіб протистояння – вирішила переконати Президента у недоцільності підписання закону у випадку його прийняття Верховною Радою.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua