Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Економіка та бізнес >  На презентації міні-молокозаводу "Молочний край"

Прес-центр

Новини

08.06.2012 11:57

На презентації міні-молокозаводу "Молочний край" |  Економіка та бізнес

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної  ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ взяв участь в урочистій церемонії вручення керівництву міні-молокозаводу «Молочний край», що  в с. Панка Сторожинецького району сертифікату на сучасне виробниче обладнання для переробки молока загальною вартістю понад 1 млн. грн. Відкриття  цього підприємства стало можливим завдяки підписанню Меморандуму, підписаного в червні 2011 року. Партнерами проекту загальною вартістю 2,6 млн. грн. стали зокрема Міжнародна благодійна організація «Добробут громад» (Heifer-Ukraine), частка якої у кошторисі проекту склала 970,6 тис. грн., Чернівецька обласна рада, яка виділила на його здійснення 800 тис. грн.,  Сторожинецька районна рада, яка надала 263,2 тис. грн. з районного бюджету. СОК «Новобросківецький» вклав у справу створення молокопереробного підприємства у сумі 566,2 тис. грн., СОК «Стор-Агрогромада» - 10,8 тис. грн.

Керівник крайової представницької влади наголосив на важливості подібних проектів для успішного розвитку тваринництва і агропромислового комплексу області загалом, для забезпечення поступального розвитку територіальних громад сіл та селищ Буковинського краю, створення нових робочих місць, розширення податкової бази місцевих бюджетів. Адже постачати молоко для потреб новоствореного підприємства будуть селянські родини Сторожинеччини, об’єднані у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи. З метою стабільного забезпечення переробного підприємства сировиною у селах району будуть працювати молокоприймальні пункти.

В урочистій церемонії, яка перетворилась на справжнє свято села Панка, взяли участь голова Сторожинецької районної державної адміністрації Франц Федорович, голова Сторожинецької районної ради Петро Брижак, начальник Головного управління  агропромислового розвитку  обласної державної адміністрації Микола Олексюк,  а також  віце-президент програми «Хайфер Інтернешнл» в Центральній та Східній Європі П’єтро Туріллі, президент Міжнародної благодійної організації «Добробут громад» в Україні Віктор Терес,  координатор  Львівського регіонального офісу МБО «Добробут громад» Йосип Книжицький.

     У велелюдному заході, який супроводжувався концертом дитячих та аматорських колективів художньої самодіяльності, взяли участь також представники  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, учасники проектів МБО з Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської та Закарпатської областей.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua