Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

07.03.2018 10:54
Чернівецька обласна рада


    оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельною ділянкою для облаштування, експлуатації та обслуговування автомобільної стоянки (майданчиків для паркування) за адресою: м. Чернівці, вул. Фастівська, 2.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформаційна політика >  До питання про реорганізацію мережі обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі

Прес-центр

Новини

29.05.2012 12:56

До питання про реорганізацію мережі обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі |  Інформаційна політика

Тема новини: Назва теми

       28 травня 2012 року голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ та перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій ГАЛИЦЬ зустрілись з директорами обласних комунальних підприємств, які займаються книжковою торгівлею. Представники крайової влади ознайомили присутніх на зустрічі з результатами незалежного аудиту наданих комунальними книгарнями фінансових звітів за 2011 та перший квартал 2012 року, здійсненого фахівцями Буковинського державного фінансово-економічного університету. Вони засвідчили незадовільний, близький до банкрутства стан фінансово-господарської діяльності комунальних книгарень, що вимагає їх невідкладної реорганізації.

         Михайло ГАЙНИЧЕРУ та Георгій Галиць вкотре запевнили зацікавлених осіб  у тому, що створення об’єднаного комунального підприємства книжкової торгівлі не тільки не приведе до ліквідації діючої мережі книжкових магазинів, але й сприятиме її поширенню на райони області. Голова обласної ради також запросив найбільш послідовних прибічників збереження мережі комунальних книготорговельних підприємств особисто долучитися до створення та організації ефективної роботи об’єднаного обласного комунального підприємства «Буковинська книга».

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua