Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Економіка та бізнес >  Інвестиційний фонд "Буковина": прямий шлях до першого успіху в бізнесі

Прес-центр

Новини

23.04.2012 12:48

Інвестиційний фонд "Буковина": прямий шлях до першого успіху в бізнесі |  Економіка та бізнес

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ взяв участь у презентації інвестиційного Фонду «Буковина» організованого за сприяння Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра ФІРТАША. Ініціатор створення Фонду, голова Чернівецької обласної державної адміністрації, голова Ради з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій в Чернівецьку область Михайло ПАПІЄВ у своєму виступі зазначив, що ця інвестиційна інституція, яка вже сьогодні має у своєму розпорядження стартовий капітал в сумі 3 мільйони гривень, є першою і наразі єдиною в Україні та має на меті сприяти розвиткові бізнес-ініціатив молодих підприємців. До створення Фонду, окрім топ-інвестора Дмитра Васильовича ФІРТАША, долучилися також відомі буковинські бізнесмени, серед яких депутати обласної ради Іван СЕМЕНЮК (генеральний директор ТОВ «Родничок») та Вячеслав ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ (президент компанії «ТЕХНО»), а також відомі в краї підприємці і меценати  Віктор СІДЛЯР (ЗАТ «Чернівецький машинобудівний завод»), Стелла СТАНКЕВИЧ (ВАТ «Трембіта») та інші.

          Розмір кредитування бізнес-проектів за рахунок коштів Фонду коливатиметься від 50 – 80 тис. грн. на реалізацію цікавих бізнес-ідей до 100 – 320 тис грн. на фінансування перспективних бізнес-планів уже діючих підприємств. Рішення про надання поворотної фінансової допомоги прийматиметься колегіально на підставі розгляду результатів конкурсного відбору кандидатів. Фінансування перших 20-ти проектів-переможців планується розпочати вже в червні поточного року.
          В обговоренні ролі та значення новоствореної бізнес-інституції для подальшого розвитку економіки краю взяли участь її засновники - інвестори, голова обласної Ради Федерації роботодавців України Микола Бузинський, а також студенти чернівецьких вишів – майбутні бізнесмени Катерина ПЕРВУХІНА та Олексій МАЛЯРЧУК. Учасники  обговорення висловили глибоку вдячність ініціаторам Фонду «Буковина» та особисто Голові Ради Федерації роботодавців України Дмитру ФІРТАШУ за надану можливість розпочати власну справу за сприятливих фінансових умов.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua