Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У регіональному відділенні Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Прес-центр

Новини

17.04.2012 15:04

У регіональному відділенні Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

17 квітня 2012 року відбулись звітно-виборні загальні збори Чернівецького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Учасники зібрання заслухали та взяли до відома інформацію голови Чернівецького відділення Всеукраїнської асоціації Івана ВЕЛУЩАКА про підсумки роботи за період з 2010 року по даний час. У роботі зборів взяли участь голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ, перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій ГАЛИЦЬ, заступник голови Чернівецької обласної ради Валентин МАНІЛІЧ. Керівник крайової представницької влади Михайло Іванович ГАЙНИЧЕРУ привітав присутніх з Великодніми святами, побажав їм та їхнім територіальним громадам наснаги та успіхів у виконанні непростих завдань, що стоять перед самоврядними органами Буковинського краю. Зокрема, він наголосив на необхідності зміцнювати та розвивати податкову базу сіл та селищ Буковинського краю. Голова обласної ради підкреслив важливість спільних самоврядних ініціатив, покликаних покращити умови життя та побуту наших краян. Зокрема, йдеться про домовленість, досягнуту між Коровійською, Волоківською та Великокучурівською сільськими, а також Глибоцькою та Сторожинецькою районними радами про створення спільного впорядкованого сміттєзвалища. Михайло ГАЙНИЧЕРУ закликав присутніх повною мірою використовувати ресурси обласного та місцевих екологічних фондів, брати активну участь у реалізації регіональних, всеукраїнських та міжнародних проектів та програм, які сприяють поступальному розвитку територіальних громад. Дієву допомогу у цій справі територіям надаватимуть відповідні підрозділи виконавчого апарату обласної ради.

Перший заступник голови облдержадміністрації Георгій ГАЛИЦЬ зазначив, що за майже два роки свого існування регіональне відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад реалізувало тільки частину свого потужного потенціалу. Він підкреслив важливість конструктивного діалогу між виконавчою та представницькою владою, зокрема на базовому рівні і висловив впевненість у гарних перспективах такої співпраці на теренах області. Георгій ГАЛИЦЬ відзначив позитивну роль участі сільських та селищних громад у спільних проектах та програмах, орієнтованих на всебічний розвиток самоврядних ініціатив. Цей корисний досвід, зокрема, може бути врахований керівництвом Українського фонду соціальних інвестицій під час добору кандидатів для участі в наступних програмах УФСІ. Георгій ГАЛИЦЬ висловив упевненість в тому, що нові законодавчі ініціативи щодо створення об’єднань територіальних громад підсилять роль сіл та селищ у різних сферах життєдіяльності територій.             

           Учасники загальних зборів одноголосно переообрали голову та заступника голови Чернівецького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Очільником Чернівецького відділення знову став Горішньошеровецький сільський голова Заставнівського району Іван ВЕЛУЩАК, а його заступником – Панківський сільський голова Сторожинецького району Сергій КАЗЮК. Загальні збори обрали Раду регіонального відділення та делегацію від Чернівецької області на загальні збори уповноважених представників Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua