Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо з високою відзнакою! >  Представницька влада відзначає кращих буковинців

Прес-центр

Новини

11.04.2012 14:05

Представницька влада відзначає кращих буковинців |  Вітаємо з високою відзнакою!

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ підписав розпорядження про відзначення Почесними грамотами Чернівецької обласної ради кількох поважних буковинців.

Зокрема, найвищу відзнаку крайового парламенту за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток української музичної культури, високий професіоналізм,  активну участь в громадському житті та з нагоди 80-річчя від дня народження отримає народний артист України, професор кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, член Правління та Президії обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат обласної літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича Георгій Миколайович ГІНА.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі здобутки у професійній діяльності, активну участь в громадському житті краю Почесними грамотами обласної ради нагороджено помічника ректора Буковинського державного фінансово-економічного університету Людмилу Кирилівну ЗАЄЦЬ  - з нагоди 75-річчя від дня народження та заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя математики комунального загальноосвітнього навчального закладу "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр № 1" Олену Костянтинівну БІЧІКОВУ - з нагоди 60-річчя від дня народження.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua