Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо з високою відзнакою! >  Представницька влада відзначає кращих буковинців

Прес-центр

Новини

11.04.2012 14:05

Представницька влада відзначає кращих буковинців |  Вітаємо з високою відзнакою!

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ підписав розпорядження про відзначення Почесними грамотами Чернівецької обласної ради кількох поважних буковинців.

Зокрема, найвищу відзнаку крайового парламенту за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток української музичної культури, високий професіоналізм,  активну участь в громадському житті та з нагоди 80-річчя від дня народження отримає народний артист України, професор кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, член Правління та Президії обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат обласної літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича Георгій Миколайович ГІНА.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі здобутки у професійній діяльності, активну участь в громадському житті краю Почесними грамотами обласної ради нагороджено помічника ректора Буковинського державного фінансово-економічного університету Людмилу Кирилівну ЗАЄЦЬ  - з нагоди 75-річчя від дня народження та заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя математики комунального загальноосвітнього навчального закладу "Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр № 1" Олену Костянтинівну БІЧІКОВУ - з нагоди 60-річчя від дня народження.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua