Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  До Дня пам’яті жертв голодоморів

Прес-центр

Новини

28.11.2011 09:33

До Дня пам’яті жертв голодоморів |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

У День пам’яті жертв голодоморів  в обласному центрі відбулося низка жалобних заходів. Біля пам’ятного знака жертвам голодоморів, що на розі вулиць Руської та Шевченка, зібралися представники трудових колективів міста, депутати місцевих рад різних рівнів, активісти низки обласних організацій політичних партій та громадських об’єднань.

Заступник голови обласної ради Валентин МАНІЛІЧ, голова обласної державної адміністрації Михайло ПАПІЄВ та секретар Чернівецької міської ради Віталій МИХАЙЛІШИН, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, установ та підприємств м.Чернівці  взяли участь у  траурній панахиді та поклали до пам’ятного знака жертвам голодоморів вінки та композиції з колосся.Присутні вшанували память про жертви голодоморів хвилиною скорботного мовчання.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua