Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Підписано угоду про співробітництво з буковинським земляцтвом Києва

Прес-центр

Новини

24.10.2011 12:12

Підписано угоду про співробітництво з буковинським земляцтвом Києва |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

       Заступник голови Чернівецької обласної ради Валентин МАНІЛІЧ взяв участь в урочистій церемонії підписання угоди про співробітництво між обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Земляцтво буковинців у м. Києві «Буковина». Угоду підписали голова облдержадміністрації Михайло ПАПІЄВ та голова земляцтва «Буковина» Надзвичайний і Повноважний Посол України Валерій ЦИБУХ.

      У церемонії взяли участь та виступили   члени земляцтва «Буковина»: народний артист СРСР та України,  Герой України Дмитро ГНАТЮК та письменник, заступник голови Правління Всеукраїнського товариства  «Просвіта» ім. Т.Шевченка, заслужений діяч мистецтв України  Василь ФОЛЬВАРОЧНИЙ. Вони запевнили присутніх у щирій зацікавленості членів земляцтва буковинців у м.Києві  у наданні всебічної допомоги своїй малій батьківщині та жителям Буковинського краю у вирішенні нагальних проблем.

Керівник обласної виконавчої влади Михайло ПАПІЄВ висловив вдячність членам Земляцтва за розуміння та підтримку планів крайової влади щодо піднесення рівня соціально-економічного, культурного, гуманітарного та духовного розвитку Чернівецької області. Очільник краю високо оцінив внесок своїх земляків, які живуть і працюють в столиці, у спільну справу відродження європейських традицій Буковини, подякував за допомогу у розв’язанні нагальних проблем сьогодення та висловив впевненість в успішності подальшої співпраці.   

             В урочистій церемонії підписання угоди взяв участь керівник депутатської фракції Партії регіонів в обласній раді, перший заступник голови облдержадміністрації Георгій ГАЛИЦЬ.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua