Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У постійних комісіях обласної ради

Прес-центр

Новини

29.07.2011 15:46

У постійних комісіях обласної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Проект Комплексної програми «Шкільний автобус» на 2011-2015 роки розглянула постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики (голова комісії – Володимир Гребенщиков). Депутати підтримали запропонований проект та вирішили внести його на чергову сесію обласної ради. Постійна комісія розглянула питання про призначення директора обласного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа у м. Новодністровськ», взяла до відома інформацію прокуратури Чернівецької області про наслідки перевірок додержання вимог чинного законодавства щодо попередження насильства в сім’ї.

На засіданні йшлося також про перспективи створення та функціонування культурно-мистецького центру імені Івана Миколайчука, обговорювалась низка інших питань, окремі з яких буде внесено на розгляд чергової сесії обласної ради.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua