Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У постійних комісіях обласної ради

Прес-центр

Новини

29.07.2011 15:46

У постійних комісіях обласної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Проект Комплексної програми «Шкільний автобус» на 2011-2015 роки розглянула постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики (голова комісії – Володимир Гребенщиков). Депутати підтримали запропонований проект та вирішили внести його на чергову сесію обласної ради. Постійна комісія розглянула питання про призначення директора обласного комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа у м. Новодністровськ», взяла до відома інформацію прокуратури Чернівецької області про наслідки перевірок додержання вимог чинного законодавства щодо попередження насильства в сім’ї.

На засіданні йшлося також про перспективи створення та функціонування культурно-мистецького центру імені Івана Миколайчука, обговорювалась низка інших питань, окремі з яких буде внесено на розгляд чергової сесії обласної ради.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua