Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  На засіданні постійної комісії

Прес-центр

Новини

27.07.2011 11:23

На засіданні постійної комісії |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Інформацію обласної виборчої комісії по виборах депутатів Чернівецької обласної ради щодо визнання повноважень депутата обласної ради Миколи Довганя розглянула постійна комісія обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики (голова комісії – Матвій Куцак). Члени комісії також запропонували внести зміни до рішення 1-ї сесії обласної ради «Про утворення та обрання постійних комісій обласної ради» і включити депутата обласної ради Сергія Няйку до складу постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури спорту та молодіжної політики.

На засіданні йшлось про проект звернення до Президента України Віктора Януковича щодо офіційного використання копій Прапора Перемоги. Депутати зазначили, що Рішенням Конституційного Суду від 16.06.2011 визнано таким, що не відповідає Конституції України, абзац 6 статті 2 Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», тож він втратив чинність з дня ухвалення Конституційним Судом відповідного Рішення. Тому дане питання не може бути внесено на розгляд сесії обласної ради, про що вирішено надіслати лист-відповідь автору проекту, депутату обласної ради Максиму Бурбаку.

Народні обранці заслухали також інформацію щодо реагування на депутатські запити, які внесені на попередніх сесіях обласної ради VІ скликання.

                                                                                                                                

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua