Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Депутати прагнуть покращити ситуацію в скотарстві

Прес-центр

Новини

26.07.2011 16:50

Депутати прагнуть покращити ситуацію в скотарстві |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Звернення ПАТ «Буковинаплемсервіс» щодо фінансування Регіональної програми здешевлення вартості запліднення маточного поголів’я великої рогатої худоби в сільських пунктах штучного запліднення та розширення їх мережі в Чернівецькій області на 2011 рік розглянула постійна комісія з питань агропромислового розвитку (голова комісії – Максим Бурбак). Публічне акціонерне товариство просить здійснити заплановане фінансування Програми, прийнятої обласною радою у березні нинішнього року, у два етапи. Найперше пропонується фінансувати відкриття 15 одиниць пунктів штучного запліднення маточного поголів’я великої рогатої худоби та здешевити його вартість. Постійна комісія рекомендувала Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації подати клопотання Головному фінансовому управлінню щодо фінансування Регіональної програми. Головному фінуправлінню рекомендовано внести відповідні зміни до обласного бюджету та подати їх на розгляд наступної сесії обласної ради.

Члени комісії також розглянули питання про участь Чернівецької області у ХХІІІ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-2011», яка проходила у червні в Києві, та рекомендували Головному управлінню агропромислового розвитку включити до складу оргкомітету з підготовки участі Чернівецької області у виставці в наступному році представників постійної комісії обласної ради з питань агропромислового розвитку.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua