Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Пам’яті Івана Петровича Філіпця

Прес-центр

Новини

22.07.2011 12:01

Пам’яті Івана Петровича Філіпця  |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька обласна рада та Чернівецька міська рада глибоко сумують з приводу смерті почесного голови Чернівецької обласної ради організації ветеранів України Івана Петровича Філіпця.

Кавалер восьми орденів, нагороджений двадцятьма п’ятьма медалями,  генерал-майор у відставці Іван Петрович прожив достойне, гідне пошанування та наслідування життя. Попри всі труднощі, які випали на його долю, він завжди залишався доброзичливою, щирою, надійною людиною.

Народився 1 серпня 1924 року на Кельменеччині. Воював проти німецько-фашистських загарбників, у повоєнні роки розпочав трудовий шлях у фінансових структурах органів влади. Понад тридцять років очолював обласний фінансовий відділ, обирався депутатом Чернівецької обласної ради 16 скликань. Після виходу на заслужений відпочинок був обраний заступником, а з 1991 року – головою Чернівецької обласної ради організації ветеранів України.

Активний громадський діяч, мудрий наставник, щирий друг, чоловік і батько, авторитетна та поважна людина – Іван Петрович був гідним сином Буковинського краю, знаним далеко за його межами. Щиро поділяємо біль непоправної втрати та сум рідних і близьких Івана Петровича Філіпця. Світлий спогад про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто знав його, любив та поважав.

 

М.Папієв, Г.Галиць, В.Маніліч, В.Михайлішин, В.Бурлака, М.Гайничеру, К.Крищенко, А.Моісей, В.Юрійчук.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua