Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Пам’яті Івана Петровича Філіпця

Прес-центр

Новини

22.07.2011 12:01

Пам’яті Івана Петровича Філіпця  |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька обласна рада та Чернівецька міська рада глибоко сумують з приводу смерті почесного голови Чернівецької обласної ради організації ветеранів України Івана Петровича Філіпця.

Кавалер восьми орденів, нагороджений двадцятьма п’ятьма медалями,  генерал-майор у відставці Іван Петрович прожив достойне, гідне пошанування та наслідування життя. Попри всі труднощі, які випали на його долю, він завжди залишався доброзичливою, щирою, надійною людиною.

Народився 1 серпня 1924 року на Кельменеччині. Воював проти німецько-фашистських загарбників, у повоєнні роки розпочав трудовий шлях у фінансових структурах органів влади. Понад тридцять років очолював обласний фінансовий відділ, обирався депутатом Чернівецької обласної ради 16 скликань. Після виходу на заслужений відпочинок був обраний заступником, а з 1991 року – головою Чернівецької обласної ради організації ветеранів України.

Активний громадський діяч, мудрий наставник, щирий друг, чоловік і батько, авторитетна та поважна людина – Іван Петрович був гідним сином Буковинського краю, знаним далеко за його межами. Щиро поділяємо біль непоправної втрати та сум рідних і близьких Івана Петровича Філіпця. Світлий спогад про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто знав його, любив та поважав.

 

М.Папієв, Г.Галиць, В.Маніліч, В.Михайлішин, В.Бурлака, М.Гайничеру, К.Крищенко, А.Моісей, В.Юрійчук.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua