Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Пам’яті Івана Петровича Філіпця

Прес-центр

Новини

22.07.2011 12:01

Пам’яті Івана Петровича Філіпця  |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька обласна рада та Чернівецька міська рада глибоко сумують з приводу смерті почесного голови Чернівецької обласної ради організації ветеранів України Івана Петровича Філіпця.

Кавалер восьми орденів, нагороджений двадцятьма п’ятьма медалями,  генерал-майор у відставці Іван Петрович прожив достойне, гідне пошанування та наслідування життя. Попри всі труднощі, які випали на його долю, він завжди залишався доброзичливою, щирою, надійною людиною.

Народився 1 серпня 1924 року на Кельменеччині. Воював проти німецько-фашистських загарбників, у повоєнні роки розпочав трудовий шлях у фінансових структурах органів влади. Понад тридцять років очолював обласний фінансовий відділ, обирався депутатом Чернівецької обласної ради 16 скликань. Після виходу на заслужений відпочинок був обраний заступником, а з 1991 року – головою Чернівецької обласної ради організації ветеранів України.

Активний громадський діяч, мудрий наставник, щирий друг, чоловік і батько, авторитетна та поважна людина – Іван Петрович був гідним сином Буковинського краю, знаним далеко за його межами. Щиро поділяємо біль непоправної втрати та сум рідних і близьких Івана Петровича Філіпця. Світлий спогад про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто знав його, любив та поважав.

 

М.Папієв, Г.Галиць, В.Маніліч, В.Михайлішин, В.Бурлака, М.Гайничеру, К.Крищенко, А.Моісей, В.Юрійчук.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua