Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Різне >  Звернення хворих, які отримують замісну терапію у відділенні хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні до депутатів Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

21.07.2011 12:54

Звернення хворих, які отримують замісну терапію у відділенні хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні до депутатів Чернівецької обласної ради |  Різне

Тема новини: Назва теми

Шановні депутати!

 

Життя хворих, які постійно потребують гемодіалізу, напряму залежить від місцевих умов: чи звертає керівництво обласної лікарні та Головного управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації увагу на їхні проблеми, чи знаходять медики потрібне слово для того, щоб облрада і ОДА виділяли кошти на фінансування. Це той тоненький ланцюжок, який утримує нас на цім світі.

Можемо з впевненістю засвідчити, що Крайова влада, керівництво Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації та обласної клінічної лікарні впродовж багатьох років роблять все можливе, щоб ми - хворі, які пожиттєво потребуємо очищення крові шляхом застосування штучної нирки, отримали адекватне лікування і були впевнені, що ніяких проблем, не дивлячись на економічну скруту, у нас не буде. Адже не секрет, що при несвоєчасному виділені коштів на придбання необхідних медикаментів та розхідних матеріалів для штучної нирки, їх приходилось брати у постачальників у борг.

Ми дуже стурбовані, що Ви, шановні депутати, замість того, щоб вирішувати проблеми нас, Ваших виборців, не спромоглись провести сесію обласної ради та затвердити бюджет на друге півріччя, в якому передбачені кошти на потреби охорони здоров'я Ваших виборців, яким Ви гарантували, що зробите все можливе для покращення медицини в краї. Як це розцінювати? Чи небажання виконувати свої депутатські повноваження чи політиканство? Це в першу чергу відноситься до депутатів фракцій "Фронт змін" і "Свобода", дії яких, складається враження, спрямовуються не на покращення благополуччя мешканців Буковини, а на лобіювання своїх амбітних інтересів.

Сподіваємось, що наші голоси відчаю Ви все ж почуєте, і не залишите нас сам на сам з нашими проблемами. Адже це нелюдяно.

 

Хворі відділення гемодіалізу обласної клінічної лікарні

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua