Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Різне >  Звернення хворих, які отримують замісну терапію у відділенні хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні до депутатів Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

21.07.2011 12:54

Звернення хворих, які отримують замісну терапію у відділенні хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні до депутатів Чернівецької обласної ради |  Різне

Тема новини: Назва теми

Шановні депутати!

 

Життя хворих, які постійно потребують гемодіалізу, напряму залежить від місцевих умов: чи звертає керівництво обласної лікарні та Головного управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації увагу на їхні проблеми, чи знаходять медики потрібне слово для того, щоб облрада і ОДА виділяли кошти на фінансування. Це той тоненький ланцюжок, який утримує нас на цім світі.

Можемо з впевненістю засвідчити, що Крайова влада, керівництво Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації та обласної клінічної лікарні впродовж багатьох років роблять все можливе, щоб ми - хворі, які пожиттєво потребуємо очищення крові шляхом застосування штучної нирки, отримали адекватне лікування і були впевнені, що ніяких проблем, не дивлячись на економічну скруту, у нас не буде. Адже не секрет, що при несвоєчасному виділені коштів на придбання необхідних медикаментів та розхідних матеріалів для штучної нирки, їх приходилось брати у постачальників у борг.

Ми дуже стурбовані, що Ви, шановні депутати, замість того, щоб вирішувати проблеми нас, Ваших виборців, не спромоглись провести сесію обласної ради та затвердити бюджет на друге півріччя, в якому передбачені кошти на потреби охорони здоров'я Ваших виборців, яким Ви гарантували, що зробите все можливе для покращення медицини в краї. Як це розцінювати? Чи небажання виконувати свої депутатські повноваження чи політиканство? Це в першу чергу відноситься до депутатів фракцій "Фронт змін" і "Свобода", дії яких, складається враження, спрямовуються не на покращення благополуччя мешканців Буковини, а на лобіювання своїх амбітних інтересів.

Сподіваємось, що наші голоси відчаю Ви все ж почуєте, і не залишите нас сам на сам з нашими проблемами. Адже це нелюдяно.

 

Хворі відділення гемодіалізу обласної клінічної лікарні

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua