Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.09.2019 12:06
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018 р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У постійних комісіях обласної ради

Прес-центр

Новини

20.07.2011 15:27

У постійних комісіях обласної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Проект Комплексної програми захисту від шкідливої дії вод міст і селищ міського типу Чернівецької області на 2011-2015 роки розглянула  постійна комісія обласної ради з питань будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій (голова комісії – Ілля Костинян). Метою програми є вирішення проблем ліквідації наслідків підтоплення територій у містах і селищах, їх захисту від шкідливої дії вод та впровадження комплексу узгоджених і взаємопов’язаних природоохоронних, правових, економічних, організаційно-технічних заходів. Члени комісії підтримали запропонований проект та вирішили внести його на розгляд сесії обласної ради.

Депутати також підтримали зміни та доповнення до Комплексної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Чернівецької області на 2010-2014 роки. Запропоновані зміни приводять регіональну Програму у відповідність до вимог Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на 2009-2014 роки.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua