Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  У постійних комісіях обласної ради

Прес-центр

Новини

20.07.2011 15:27

У постійних комісіях обласної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Проект Комплексної програми захисту від шкідливої дії вод міст і селищ міського типу Чернівецької області на 2011-2015 роки розглянула  постійна комісія обласної ради з питань будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій (голова комісії – Ілля Костинян). Метою програми є вирішення проблем ліквідації наслідків підтоплення територій у містах і селищах, їх захисту від шкідливої дії вод та впровадження комплексу узгоджених і взаємопов’язаних природоохоронних, правових, економічних, організаційно-технічних заходів. Члени комісії підтримали запропонований проект та вирішили внести його на розгляд сесії обласної ради.

Депутати також підтримали зміни та доповнення до Комплексної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Чернівецької області на 2010-2014 роки. Запропоновані зміни приводять регіональну Програму у відповідність до вимог Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на 2009-2014 роки.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua